Treener Rivo 2006 treeninggrupi – 2014 aasta

Treener Rivo 2006 treeninggrupi – 2014 aasta

2006 grupile oli see kindlasti tähtis aasta. Oleme mudilastest poisteks saanud ja treenerile rõõmustavalt on see areng on hakanud avalduma nii treeningul kui ka võistlustel. Lihtsalt palliga platsil möllamise asemel saame praeguseks püstitada mängus eesmärke ka enda positsioonil mängimise kohta. Olen tunnetanud treeningutel poiste motiveerituse tõusu ja on näha, et ka poisse huvitab teadmine, mida peab tegema et olla palliplatsil edukas.

Grupis toimus aasta jooksul ka mitmeid lahkumisi ja juurdetulekuid, kuid see on nii noorte poiste juures loomulik, et alles otsitakse seda kõige õigemat huviala.
Samas on meeldiv tõdeda, et grupi tuumikuks on 10-12 poissi kelle silmis näen juba praegu iga treeningu,harjutuse ja soorituse juures tahet seda teha parimal võimalikul moel. Arvan, et selle juures on kindlasti oma osa meie klubi poliitikal anda kõigile võimalus. See ei ole võimaldanud võib-olla kohe kõige kõrgemaid tulemusi turniiridel, aga on võimaldanud nõrgematel aru saada enda vajakajäämistest ja tõstnud tahet treeningutel paremaks saada.

Mina omalt poolt üritasin poisse endast iga soorituse juures parimat andma, ning kiitsin iga sellise püüdluse eest isegi kui sooritus ebaõnnestus täielikult. Seetõttu on heameel näha, et poisid ei karda eksida ning mängivad enesekindlalt ning julgevad katsetada ka võistlustel. Olen kindel, et sellise põhjaga on meil hea uude aastasse minna ning see saab nii treenerile kui poiste arengule edukas olema.

Head sportlikku arengut ka sellel aastal!

Rivo Rosin
Noortetreener