Treener Taavi 2006/2007 treeninggrupp – 2014 aasta

Treener Taavi 2006/2007 treeninggrupp – 2014 aasta

2006-2007 võistkond kus on toimunud paljudel lastel väga suur areng edasi.

Toredatest lastest,  kes vahepeal nautisid pigem seltskonda, kui trenni on tõesti saanud väiksed pallurid. Näen ,et lapsed aina enam ja enam tahavad õppida nii trennis kui ka iseseisvalt. Kõvasti oli kasu suvisest MMist kus lapsed õppisid uusi trikke , mida ka kohe hakati kasutama treeningutel.

Suvel oli meil kaks põhilist probleemi – hajameelsus ning võistlusnärv –  trennis olime “sõdalased” aga mängus pahatihti olime vägagi tagasihoidlikud.
Nüüd aga on juba asi kõvasti parem.

Sellel võistkonnal on just suur areng toimunud meeskondlikult  – sööt ja avanemine on  kohe varsti  selged. Viimase poole aastaga on meeskondlik tase kõvasti ühtlustunud ja kui saadan kellegi platsile,  siis on ka selge , mis on vaja platsil teha.

Mida on vaja arendada
 –  tähelepanelikus , läheb mõni hetk aega , kuni tuleb meelte millal ja kust tuleb mängjaid peale võtta. Ning millal ja kuhu avaneda.

Kiidan ka selle võistkonna kuulekust, vahest pannakse ikka treener proovile , aga siiani oleme alati suutnud aru saada, kui nali läbi ja peab kuulama hakkama .

Võistkonna juures oli abiks treener Ander ja tänu sellele saime treeningute taset tõsta ja osutada rohkem tähelepanu igale lapsele.

Lapsed ja emmed-issid, kordaminekuid käesoleval aastal!

Taavi Midenbritt
Noortetreener