Pärnu JK Vaprus kutsub poisse ja tüdrukuid jalgpallitreeningutele!

Pärnu JK Vaprus on Pärnumaa suurim jalgpalliklubi, kus koolitatud treenerid, kellede juhendamisel treenib 550 noort jalgpallurit. Ootame treeninggruppidesse lapsi sünniaastaga 2010 – 2019. Treeningud toimuvad talvisel perioodil Ülejõe Põhikooli võimlas, Paikuse kooli võimlas, Mai kooli kunstmuruväljakul, Rehepapi kunstmuruväljakul ning Pärnu Jalgpallihallis. Suvisel perioodil Ülejõe Põhikooli staadionil, Rannastaadioni harjutusväljakul, Raeküla staadionil ja Paikuse staadionil. Treeningud on eakohased ja lõbusad!

Treeningutega liitumiseks palume täita allolev liikmetaotlus ja seejärel võtame teiega ise ühendust. Esimene kuu on tutvumiskuu, mille eest me liikmemaksu ei küsi ning selle aja jooksul pead jõudma selgusele kuidas trennid, treener ja trennikaaslased meeldivad.

Liikmemaksu kord:
Olles liitunud Pärnu JK Vaprus noortetreeningutega ja end registreerinud läbi Sportlyzeri keskkonna, olete saanud Pärnu JK Vaprus klubi liikmeks. Nagu igas tegutsevas klubis, kaasneb liikmeks olemisega ka klubi liikmemaksu tasumine.

Treeninggrupid kellel 2x nädalas treening – 52 eurot.
Treeninggrupid kellel 3x nädalas treening – 70 eurot.
Treeninggrupid kellel 4x nädalas treening – 82 eurot.
Kui ühest perest käib trennis 2 või enam last, siis on nende treeningmaks kuus kokku 90 eurot.

Liitu klubiga, sest siit leiad uusi toredaid sõpru, saad osa klubi poolt korraldatud lahedatest üritustest ning jalgpallialaseid oskuseid õpetavad Sulle motiveeritud ja haritud treenerid, keda juhendavad igapäevases töös klubi noortetöö juht ja metoodikajuht.

Lisainfo:
Kalev Pajula
Noortetöö juht
kalev@vaprus.ee
+372 5656 0920