Tere tulemast, Henri Välja!

You are currently viewing Tere tulemast, Henri Välja!

Esindusmeeskonnaga liitub Henri Välja! 21-aastane poolkaitsja liitub klubiga 2023 hooaja lõpuni laenulepingu alusel Tallinna FCI Levadia ridadest. Varasemalt on Henri esindanud ka Paide Linnameeskonna, Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka esindusmeeskondi. Kokku on Henri osalenud 108. Premium liiga mängus ning löönud 20 väravat. Pärnu JK Vapruses hakkab Henri kandma särki numbriga 20.

Meeskonna peatreener Igor Prins uuest täiendusest: „Tunnen Henrit U21 noortekoondise ajast ja olen kindel, et ta suudab meid sel hooajal aidata. Kindlasti meie meeskonna jaoks hea täiendus, et olla tugevamad keskväljal.“

Henri Välja: Ma olen väga õnnelik, et sain liituda just Pärnu JK Vaprusega. Vapruse senine hooaeg on olnud silmapaistev, kuid minu jaoks ei ole see suur üllatus, sest meeskonna hea komplekteerimine mängijate ning treeneritetiimi näol on Pärnul olnud tasemel. Meeskonnas valitsevast õhkkonnast ja treeningutest olen kuulnud ainult head, mistõttu selle otsuse langetamine polnud minu jaoks raske. Julgen öelda, et tingimused Pärnus on ühed Eesti parimad, kui mitte kõige paremad,“ kirjeldab Välja.

Paludes aimata edasist hooaega, ütleb Henri: „Pärnu, kes on hetkel 3. kohal ja tegemas oma edukaimat hooaega kõrgliigas on näidanud häid tulemusi ning minu isiklikud eesmärgid on seotud meeskondliku edu saavutamisega. Mängunälg on mul suur ning tahan anda endast kõik eduka hooaja jätkuks. Pärnu JK Vaprusest rääkides ei saa üle ega ümber meeskonnale kaasaelavatest suurepärastest fännidest. Nende puhul saab kindlasti rääkida 12ndast mehest väljakul! Kohtume juba varsti!“ lõpetab ta.