Toimus järjekordne suvine klubi perepäev!

You are currently viewing Toimus järjekordne suvine klubi perepäev!

Pühapäeval, 6. augustil, toimus taas meie klubi perepäev, millest tulid osa võtma nii klubis mängivad noorpallurid kui ka nende väiksemad õed-vennad, vanemad ja teisedki jalgpallisõbrad. Sportlikud mängud valmistasid ette ja viisid läbi meie noortetreenerid ning külla autogramme jagama tuli ka meie esindusmeeskond.

Foto: Svetlana Tšižova

Erinevatele sportmängudele lisaks olid ägeda meeleolu loomiseks kohal ka Hops ja Tops vahvad batuudid, maiustasime koos Premia jahutavat jäätist ning tegime järjekordse heateo Pärnu Kodutute Loomade Varjupaiga toetuseks. Nimelt kogusime Coolbeti, Pärnu Keskuse, Magrada, MySnacki ja Ironweldi loosiauhindade toel loomade toetuseks 1000€. Kokku oleme üheskoos Varjupaigale nelja perepäeva abil kogunud juba aga üle 3000€!

Foto: Svetlana Tšižova

Pärnu loomade varjupaiga juhataja Seyle Juss: „Oleme väga tänulikud teie järjepideva toetuse eest. Annetused on varjupaiga loomadele väga olulised. Esimesed 14 päeva tasub kodutu looma hoolduse omavalitsus. Sealt edasi, et loom saab uude koju minekuks vajalikud protseduurid ja oodata uut kodu, on tänu annetustele. Keskmiselt kulub loomale uue kodu leidmiseks kuni 3 kuud.“

Foto: Svetlana Tšižova

Perepäeva lõpetamiseks jagasime esindusmeeskonna kodumängul välja ka mõned auhinnad: rändkarika ja eriauhinna võitsid perepäeval suurimat osalusprotsenti näidanud treener Artur Ojala U11 Kollane treeninggrupi lapsed ning Vapruse aiagrilli loosi võitis Hugo Rämson.

Suurema galerii leiad peagi meie Facebookist ning fotode kasutamisel palume viidata autorile (Svetlana Tšižova).