Pärnu JK Vaprus ja Robus Athletics alustavad koostööd!

You are currently viewing Pärnu JK Vaprus ja Robus Athletics alustavad koostööd!

Alustasime koostööd Eesti sporditehnoloogia ettevõte Robusega, mille raames hakkab Vapruse esindusmeeskond oma treeningutel kasutama Robuse treeninginventari GymBars.

„Tänu alanud koostööle saame oma mängijaid jõu- ja jõuvastupidavuse suunal senisest veelgi paremini ette valmistada. Robuse muutuva vasturaskusega treeningsüsteem sobib meie klubi vajadustega suurepäraselt, aidates efektiivselt arendada nii kogu keha üldist jõudlust kui olulise elemendina ka plahvatuslikkust“, kommenteeris Pärnu JK Vapruse kogukonnajuht Rocco Mõtt.

Robuse juhi Mikk-Alvar Olle sõnul on muutuva vasturaskusega treeningmetoodika meeskonnaspordis end tõestanud ning seda kasutavad treeningutes paljud maailma tippklubid jalgpallist jäähokini.

„Meil on suur heameel, et Vaprus otsustas Robuse enda treeningutesse integreerida. Tänu patenteeritud GymBars treeninginventarile saavad mängijad kasutada muutuva vasturaskusega treeningutel varasemast suuremaid raskusi ning sooritada olulisi harjutusi, mida varem teha ei saanud“, ütles Olle.

Robus Group AS on Nasdaq First Northil kaubeldav Eesti sporditehnoloogia firma, mis pakub terviklikku treeninglahendust Euroopa disainipatendiga kaitstud treeninginventarist GymBars ja videotreeningute platvormist Robus Athletics. Rohkem infot leiad: https://robusathletics.com/ .