Stipendiumilepingu teenisid Robin Limberg ja Georg Grahv!

Stipendiumilepingu teenisid Robin Limberg ja Georg Grahv!

18-aastane Robin Limberg on esindanud Pärnu Vapruse esindusmeeskonda 41 mängus ning löönud 1 värava. Sama vana Georg Grahv on aga esindanud Vapraid Karusid 36 mängus ja löönud selle jooksul vastastele 3 väravat. Mõlemad mängijad esindasid eelmisel hooajal ka Eesti U19 koondist.

Robin tunnustusest: “Mul on väga hea meel, et klubi mind usaldab ning otsustas sõlmida minuga stipendiumilepingu. Nüüd tuleb ainult juurde panna ja näidata, et stipendium anti õigele mängijale! Uuel hooajal soovin mängijana areneda ning eksimuste arvu minimaalse peale viia, lisaks soovime võistkonnaga tulla Esiliiga võitjaks. Usun, et oleme võimelised selle eesmärgi täide viima!”

Georg tunnustusest: “Olen väga õnnelik, et olen üks väljavalitute seast, kes hakkab sellest aastast saama stipendiumit. Toetus võimaldab mul pühendada rohkem aega jalgpallile ning motiveerib mind ka sellega tulevikus tegelema. Pean endiselt iga trenn ja mäng endast sada protsenti andma, et mängijana areneda. Tuleval hooajal soovin ennast rohkem tõestada ning olla meeskonnale kasulikum. Ootan eelseisvat hooaega põnevusega, kuna see tõotab tulla tasavägine ja huvitav!”

Klubi tegevjuht Karl Palatu: “Klubi kasvandike Robini ja Georgi jaoks oli eelmine aasta mänguminuteid arvestades esimeseks täishooajaks meie esindusmeeskonnas. Oma pühendumisega treeningutel ja mängudel võideti meeldivalt tihti treenerite usaldus neid määrata põhikoosseisu ning just samasugust töökust ootame noormeestelt ka edaspidi.”