Pärnu JK Vaprus alustab hooaega neljas tütarlaste liigas!

Pärnu JK Vaprus alustab hooaega neljas tütarlaste liigas!

PÄRNU JK VAPRUSES TREENIVAD TÜDRUKUD ALUSTAVAD HOOAEGA NELJAS TÜTARLASTE LIIGAS!

Võistkonnad on esindatud U17, U14 ja kahes U12 vanuseklassis.

U17 (sünniaasta 2004-2007) vanuseklassis oleme esindatud ühendvõistkonnana, kui Anastasija-Grazyna Shcherbachenia treenitavate tüdrukutega liituvad Vändra JK Vapruses pallivad neiud. Ühtekokku asub U17 Eliitliigas pallima 15 võistkonda, kes omakorda on jagatud kaheks liigaks. Pärnakad pallivad II liigas, kus vastamisi minnakse Keila JK/Kuusalu JK Kalev, Võru FC Helios, Tallinna JK Legion, Põlva FC Lootos/Puhja SK Barca, FC Elva ning Kohtla-Järve JK Järve võistkondadega. Hooajal kohtutakse omavahel 3 ringis ja 18 mängus. Hooaeg algab 9. aprillil.

U14 (sünniaasta 2007-2009) vanuseklassis osaleb sarnaselt U17 liigale 15 võistkonda, kuid sel puhul mängitaks ühes alagrupis ning vastamisi minnakse 1 ringis ja 14 kohtumises. Lisaks pärnakatele on liigas esindatud Kohila Püsivus, Tartu JK Tammeka, Tallinna FC Flora, Tallinna FC Ajax, Raplamaa JK, Viimsi MRJK, Tallinna FC Levadia, Maardu LM, JK Tabasalu, Saku Sporting, Tallinna FC Ararat, Tartu FC Helios, Keila JK ja FC Kuressaare. Peale esimest ringi jagunevad võistkonnad vastavalt tulemustele kolme gruppi, kus peetakse veel 4 mängu. Tütarlaste U14 vanuseklassi Esiliigas on 15 võistkonda. Hooaeg algab 18. aprillil. Võistkonda juhendavad Anastasija-Grazyna Shcherbachenia ja Maarja Virula.

U12 (sünniaasta 2009-2011) vanuseklassis osaleb aga lausa 21 võistkonda, mistõttu on tütarlapsed jagatud 4 alagruppi. Pärnu Vaprus Kollane võistleb I alagrupis ning Pärnu JK Vaprus Must IV alagrupis. Kollaste pärnakate vastasteks on JK Tallinna Kalev, Tallinna FC Levadia, Tallinna FC Flora, Kohila Püsivus ja Maardu LM. Vastamisi minnakse kodus ja võõrsil ehk et mänge peetakse alagrupis 10. Musta võistkonna nime all mängivate pallurite alagrupi vastasteks on Pärnu JK Poseidon, Raplamaa JK, Tallinna JK Augur ja Saku Sporting ning ühtekokku mängitakse 5 turniiri. Hooajale antakse avavile maikuus. Võistkondasid juhendavad Anastasija-Grazyna Shcherbachenia ja Maarja Virula.

Fotol: Maarja Virula ja Anastasija-Grazyna Shcherbachenia