Esindusmeeskonna juhendamisega liitub Siim-Sten Palm!

Esindusmeeskonna juhendamisega liitub Siim-Sten Palm!

Möödunud hooajal klubis 2007. sünniaastaga noormeeste treenimise ja esindusmeeskonna värava kaitsmisega alustanud Siim-Sten, asub tuleval hooajal Taavi Midenbritti kõrvale Esiliigas palliva meeskonna abitreeneriks!

Siim-Sten Palm uuest väljakutsest: “Mul on hea meel, et JK Vaprus pakkus mulle esindusmeeskonna abitreeneri kohta. Ma hindan seda, et üks jalgpalliklubi usaldab nii noori mängijaid kui ka treenereid. Klubi juhtkond andis küll mõtlemisaega, aga tegelikult olin üsna kohe kindel, et soovin selle väljakutse vastu võtta. Niiviisi saan anda endast 100% nii võistkonna kui ka klubi jaoks. Ma olen klubile selle suure usalduse ja vastutuse andmise eest tänulik. Meil on väga huvitav treeneritetiim, kellega saame võistkonda väga mitmekülgselt arendada ja viia meeskond seatud eesmärkideni. Lisaks hindan väga kõrgelt võimalust Taavi kõrvalt õppida. Iga päev protsessis sees olles saan lisaks meeskonnale ka ennast edasi arendada ja seeläbi ka klubile aina rohkem tagasi pakkuda.”

Klubi tegevjuht Karl Palatu: “Tehtud muudatused esindusmeeskonna treeneritetiimis on tulevikku silmas pidades vajalikud klubi arengule. Senine peatreener Kalev Pajula alustas detsembrikuus tööd meie esindusmeeskonna järgmist järelkasvu tagava U17 võistkonnaga ning eelmisel hooajal koos temaga vastutust jaganud Taavi Midenbritt jätkab peatreenerina üksi. Uue abitreeneri otsimisel vaatasime oma klubi sisse ning tegime pakkumise Siim-Stenile, sest temas on olemas meestejalgpalli mängijakogemus ja ambitsioon meestetreenerina areneda.”

Raplast pärit Siim-Sten on varasemalt mängijana esindanud selliseid Premium liiga klubisid nagu FC Viljandi, FC Flora, FC Kuressaare, Paide Linnameeskond ning Nõmme Kalju. Ühtekokku kogus ta hooaegadel 2010-2016 mänguminuteid 4182 ning jooksis väljakule 47 mängus.

Foto: Svetlana Tšižova