Naiskond osales Roosa jalgpalli 10. juubelimängus!

You are currently viewing Naiskond osales Roosa jalgpalli 10. juubelimängus!

Erinevad tegevused staadioni ümbruses algasid kell 14.00 ning tund hiljem panid Tartu JK Tammeka ja Pärnu JK Vapruse naised palli mängu. Staadionile oli vastasseisu jälgima tulnud 457 inimest, mis on nii “Roosa jalgpalli”, Tammeka esindusvõistkondade kui ka naiste meistriliiga tänavune rekord.

Mängu eel andis meie kapten Laura Usta üle ka Pärnu JK Vapruse poolse toetuse Vähiravifondile “Kingitud Elu”. Grete Kraus viis Tammeka esimesena juhtima, kui skooris terava nurga alt, ning tähistas oma tabamust saltoga. Vaid kolm minutit hiljem Gerli Israel viigistas. Tema penalti suutis Lisette Teder küll tõrjuda, aga Israel oli ise tagasipõrganud pallil jaol. Sama mängija viis meid ka vaheajaks 2:1 ette.

Teise poolaja alguses lõi Aleksandra Orlova karistusala tagant rikošetiga seisuks 2:2. Pool tundi enne kohtumise lõppu jäime vähemusse, kuna Jane Mirjam teenis punase kaardi. Tartlannad kasutasid arvulise ülekaalu ära – 70. minutil lõi Kirkeliis Lillemets puurivaht Jaanika Järve jalge vahelt 3:2 juhtvärava. Lõppskoori vormistas vahetusest sekkunud Wanda Prost, kes tõstis karistusala nurgast palli kaunilt tagumise posti äärde.

Heategevusliku jalgpallifestivali “Roosa jalgpalliga” koguti sel aastal raha endise noortekoondislase ning jalgpallitreeneri Ingeri ema Janne Fridolini haruldase silma melanoomi haiguse ravi toetamiseks. Kogu heategevuslik ettevõtmine ületas 8000€ suuruse toetussumma piiri!