Klubi noortetöö juhiks saab Kalev Pajula

You are currently viewing Klubi noortetöö juhiks saab Kalev Pajula

Alates tänasest juhib Pärnu Vapruse noortetööd Kalev Pajula, kes omab vanemtreeneri kutset ning UEFA A treenerilitsentsi.

Klubi tegevjuht Karl Palatu: “Töötame igapäevaselt selle nimel, et ehitada kogukonnale korda minev jalgpalliklubi, kus on esindatud tõhus noortetöö ja tippseltskonnas mängivad mees- ja naiskonnad. Üheskoos oleme teinud ära suure töö, luues klubile tugeva vundamendi enam kui 600 harrastaja näol.”

Palatu lisab, et on hea meel tõdeda, et Vapruse noortevõistkonnad on esindatud pea kõikides vanustes omaealiste tippliigades ning üha enam mängijaid on teenimas noortekoondiste kutseid.

“Selleks, et astuda klubi arengus järgmine samm, vajasime juurde inimest, kes saab keskenduda just nimelt noortetöö kvaliteedi tõstmisele, et Pärnu noormängijail oleksid loodud maksimaalselt parimad tingimused tippjalgpalli pürgimisel,” selgitab Palatu ning lisab: “Kalev on just õige inimene vedama seda ülesannet. Tööpõld klubi noortetööjuhil saab olema suur, kuid toetame teda selle väljakutse juures igati.”

Vapruse tegevjuht sõnab, et Pärnumaa jalgpalliusku on üha rohkem inimesi ning toetajaid. Üks olulisemaid toetajaid on Pärnu linn oma investeeringutega infrastruktuuri. “Pärnu Rannastaadioni peastaadion koos treeningkompleksiga, Loode-Pärnu jalgpallikeskus uue kunstmuru ja varsti valmiva sisehalliga võimaldavad võrdsematel alustel konkureerida pealinna klubidega!”

Kalev Pajula: “Uus amet on väga väljakutsuv, mitmekesine ja huvitav, mis tähendab ühteaegu  noortetöö sportliku poole kui ka administratiivse poole juhtimist. Saan koos treeneritega muuta meie klubi noortetöö tulemuslikumaks, et esindusvõistkondadesse jõuaksid veelgi paremad omad kasvandikud. Olen tänulik, et klubijuhid mind sellesse vastutusrikkase ametisse usaldasid ning annan endast parima meie noormängijate nimel.”