Korraldasime koostöös Coolbetiga heategevusmängu!

You are currently viewing Korraldasime koostöös Coolbetiga heategevusmängu!

Pärnu Vapruse jalgpalliklubi ja meie peasponsor Coolbet korraldasid möödunud reedel heategevusliku mängupäeva, kus Vähiravifondile “Kingitud Elu” koguti ühtekokku 3430 eurot!

Heategevuslik mäng toimus juba kuuendat aastat ning koos seekordse üritusega on Coolbet ja Vaprus kogunud Vähiravifondile “Kingitud Elu” juba üle 24 000 euro.

Pealtvaatajaid oli reedesele Pärnu Vaprus – Tallinna Kalev vastasseisule kogunenud 626 ning kuna Coolbet maksis iga pealtvaataja kohta heategevuseks 5 eurot, kogutigi pealtvaatajate ja Coolbeti toel juba alustuseks 3130€! Kuna lisaraha oli ette nähtud ka iga Vapruse löödud värava eest (esimese värava eest 100€, sealt edasi iga värava “hind” 100€ suurem), siis said oma panuse väljakul anda ka mängijad!

Premium liiga vastasseis kahe Coolbeti poolt toetatud tiimi vahel osutus vägagi põnevaks – kuigi jäime 25. minutil vähemusse, suundusime tänu Kevin Kauberi 45+1. minuti penaltile poolajapausile ikkagi 1:0 eduseisul.

58. minutil teenisime aga juba kohtumise teise punase kaardi, mille Kalev ka 75. minutil ära kasutas, kui täpne oli Kaspar Laur. Hoolimata 2-mehelises vähemuses mängimisest, haarasime aga peagi taas juhtohjad, kui 81. minutil viis meid taaskord juhtima Kevin Kauber!

Viimane sõna jäi aga ikkagi tallinlastele – esmalt lõi viiginumbrid 2:2 tabloole Foday Trawally ning 90+1. minutil tõi Kalevile ülimalt dramaatilise 3:2 võidu Kaspar Laur, kes täpse pealöögiga kohtumise saatuse otsustas ja kolm punkti sinisärkidele tabelisse kirjutas!

Kuigi meil tabelisse lisapunkte teenida ei õnnestunud, võis kodupublik ikkagi mehi tänada hingestatud esituse eest ka vähemuses pallides. Õhtu lõppes “Kingitud Elule” tšeki üleandmisega – kokku kogusime heategevuseks ühe õhtuga 3430 eurot – täname südamest kõiki kohaletulnuid!