Siiras tänu, perepäevalised!

You are currently viewing Siiras tänu, perepäevalised!

Pühapäeval, 7. augustil, kell 12.00-15.00, toimus taas kogu klubi perepäev, millest tulid osa võtma nii klubis mängivad noorpallurid kui ka nende väiksemad vennad-õed ja vanemad. Nendega liitusid meie noortetreenerid, esindusmeeskond ja muud huvilised, kes vapralt ligi astusid ning meiega koos lõbutsesid.

Foto: Svetlana Tšižova

Erinevatele sportmängudele ja batuutidele lisaks maiustasime koos palju pannkooke ning tegime meiepoolse läbi aegade suurima heateo Pärnu Koduta Loomade Varjupaiga toetuseks. Nimelt võttis heategevuslikust õnneloosist osa rekordilised 105 annetajat, kelle abil kogusime loomade toetuseks 1050€! Siinkohal tahame südamest tänada Coolbeti, Pärnu Keskust, Statka Restot ja Poisi Einet, kes loosiratta auhindade näol omapoolse märkimisväärse panuse andsid!

Perepäeva lõpus jagasime välja ka mõned auhinnad, kus suurematele palluritele mõeldud sportlikes mängudes triumfeerisid Hendrik Järvekülg, Marten-Chris Paalberg, Aksel Ojas ja Jasper Põld. Suurimat osalusprotsenti näitas aga treener Kristina Bannikova U10 I treeninggrupp, kes lisaks nimele rändkarikal võitsid ka piletid kinno.

Foto: Svetlana Tšižova

Meil oli teiega nii lõbus, et ei jaksa uut kohtumist ära oodatagi!

Suurema galerii leiad meie Facebookist ning fotode kasutamisel palume viidata autorile. Kohtumiseni uuel aastal!