You are currently viewing Korraldasime koostöös Coolbetiga järjekorras kaheksanda heategevusmängu vähiravifond Kingitud Elu toetuseks!

Koostöö sai alguse 2017. aastal, kui spordiennustus ettevõte Coolbet asus klubi esindusmeeskonna peasponsoriks. Sellest ajast saati oldi korraldanud 7 heategevuslikku mängupäeva, kus üheskoos 4281 külastaja ja Pärnu esindusmeeskonna 16 väravaga oli fondi toetuseks kogutud 24 110€! Pühapäevane mäng muutis eelnevalt mainitud numbrid aga 4877 külastaja, 19 värava ja 29 492€-le!

Pärnu Rannastaadionile kogunenud 596pealine publik sai ahhetada juba teisel minutil, kui meie äärekaitsja Kevin Aloe virutas kaugelt peale ja tipuründaja Kevin Kauber sai viielt meetrilt palli suunata, ent mänguvahend läks napilt väravapostist mööda. Pärast seda suurepärast võimalust haarasid initsiatiivi saarlased ja raksatasid postigi.

Kodumeeskond tuli surve alt välja aga 30. minutil, kui äärekaitsja Martin Käos mängis kasti joonel Henri Väljaga seina, pääses Kuressaare väravavahi Magnus Karofeldiga silmitsi ja lõi palli tagumise posti kõrvale. Martinile oli see nii hooaja kui karjääri teine värav ning 1:0 skooriga mindigi vaheaja pausile.

Vaheaja sisustamisel oli mängupäeva korralduses appi tulnud just Coolbet, kui nooremad jalgpallisõbrad said oma täpsuse ja oskused proovile panna Footdartsi atraktsioonil ning täiskasvanud vutifännid osalesid ennustusmängus, kus selgitasime välja 3 õnnelikku võitjat.

Suvepealinna meeskonna fännid said uuesti rõõmustada teise poolaja alguses, kui 52. minutil andis Kauber täpse söödu ja Sander Kapper pääses värava suunas jooksma. Ääreründaja näitas külma närvi ja kõmmutas Karofeldi jalgevahelt palli võrku.

Kuressaare vastas 75. minutil, kui pika audisisseviske järel jäi pall väravaesisele ja Otto-Robert Lipp suunas mänguvahendi võrku.

Möödus aga vaid kaks minutit ja lõime oma kolmanda, tõelise iluvärava: Enrico Veensalu sai trahvikasti joonel palli, läks ühest vastasest mööda, tegi teisele atškoo ja lõi näsa lati alla- 3:1 skooriga mäng lõppeski!

Soovime südamest tänada kõiki nii Vapruse kui Kuressaare fänne, kes eile tee staadionile leidsid, meeskondi südika mängu eest ning peasponsor Coolbeti, kellega üheskoos eile rekordilise annetuse, 5382€, Kingitud Elu toetuseks tegime!

Pärnakate järgmine kohtumine toimub 23. septembril, kui külla sõidetakse Paidele. Kodustaadionil kohtume aga taas 27. septembril, kui kell 19:00 võõrustame JK Narva Transi. Premium liiga 2023 hooaja lõpuni jääb viimane ring ehk 9 mängu.