Heategevuslik mängupäev Vähiravifond Kingitud Elu toetuseks tuleb taas!

You are currently viewing Heategevuslik mängupäev Vähiravifond Kingitud Elu toetuseks tuleb taas!

Korraldame koostöös esindusmeeskonna peasponsor Coolbetiga juba kaheksandat korda heategevusliku mängupäeva, kus fondi toetuseks on üheskoos pealtvaatajatega kogutud juba üle 24 000€.

Täpsemalt annetame 2023. hooajal kogu 17. septembri kodumängu piletitulu fondile ning Coolbet jätkab ühtlasi ka traditsiooni, kus iga Vapruse löödud värava eest tehakse fondile lisaannetus (esimese värava eest 100€, sealt edasi iga värava “hind” 100€ suurem), seega saavad anda oma panuse heategevuseks nii pealtvaatajad tribüünil kui ka Vapruse mängijad jalgpalliväljakul.

Eesti jalgpalli tänavune kõrgliiga hooaeg on ütlemata põnev- kolmandat ja kaheksandat kohta eraldab vaid 4-punkti! Põnevat hooaega tõestab ka see, et Pärnu JK Vapruse klubi ajalugu on juba 10. vooru enne hooaja lõppu tehtud, kui möödunud kohtumises saavutatud 4:0 võit Harju JK Laagri üle tähistab 36. punktiga suvepealinna klubi ajaloo suurimat punktiskoori kõrgliigas (varasem rekord 34. punkti 2006. aastal)!

Heategevuslik mängupäev toimub sel hooajal pühapäeva, 17. septembril, kui kell 17:00 võõrustame Premium liiga raames Pärnu Rannastaadionil FC Kuressaare meeskonda.

Kohtume karukoopas ja teeme koos head!