Esindus ja U16 alustasid hooaegasid

Esindus ja U16 alustasid hooaegasid

Aprillis alustavad järgemööda hooaegasid Vapruse võistkonnad. Nädalavahetusel pidasid hooaja esimesed mängud esindusmeeskond ning U16 võistkond.

2001. a sünniaastaga U16 (pildil) poisid pidasid laupäeval oma liigahooaja avamängu eelmise hooaja hõbedase Nõmme Unitedi vastu. Kalev Pajula hoolealuste hooaeg algas ehmatusega – mängu 20 sekundil asusid külalised pealinnast juhtima. Tegijal juhtub! Mängu edasine kulg oli treeneri sõnul väga positiivne, kuna poisid täitsid väga täpselt kokkulepitud mänguplaani. Ennastsalgav kaitsemäng ning ohtlikud vasturünnakud tõid lõppseisuks tabloole 4:1 Vapruse võidu.

Mängu protokoll: http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?st=style_y.css&proto_id=62256&b=U16.I&year=2016

Esindusmeeskond alustas hooaega Valgas, kus Väikese karikavõistluste raames alistati 3:1 tulemusega Valga FC Warrior. Väravate autoriteks olid Roberto Aavamägi, Karl-Louis Laasmäe ja Rasmus Ilves.

Karl-Martin Müür võtab mängu kokku järgnevalt: esimene ametlik mäng Pärnu JK Vapruse eest minu jaoks. Kuigi mängu lõpptulemus oli positiivne, siis mäng ise oli pigem negatiivsete ilmingutega. Mängu võib kokku võtta kahe järgneva mõttega: liialt palju söödupraaki ja lihtsaid eksimusi positsioonivalikuga. Läksime küll juhtima, aga lasime kiiresti tagasi lüüa ja mängu otsustasime ära alles 2. poolaja keskel. Oli näha, et poisid on vastastest füüsiliselt üle ning selle najal on hea edasi minna. Edasistes mängudes tuleb kindlasti tänases mängus esinenud vigu vältida ning teades kutte ja nende võimeid, siis me oleme selleks võimelised!

Mängu protokoll: http://www.jalgpall.ee/lprotocol.php?cup=1&st=style_fp.css&proto_id=62283&b=VKV