Kaotus, kuid võideldes FC Flora vastu

Kaotus, kuid võideldes FC Flora vastu

Premium liiga 3. vooru kohtumises külastasime Sportland Arenat ja FC Florat. Eelmise hooaja 4. koha omanik FC Flora tuli kohtumisele vastu kahe viigiga – Tallinna FC Levadia ja Nõmme Kalju FC vastu. Vaprad karud Pärnust alustasid hooaega kaotusega Nõmme Kalju FC vastu ja viigiga Tartu JK Tammekaga.

Pärnu Vapruse peatreener Marko Lelov: “Flora sai odavalt võidu, muud midagi. Selles suhtes odavalt, et nad oleks pidanud veel rohkem pingutama, et võitu väärida. Arvan, et me saime täna väga hästi hakkama oma ülesannetega Flora vastu. Lihtsalt jõudu veidikene napib. Meil oli ju täna kuus põhimängijat puudu. Täna tegi jälle debüüdi 16-aastane mängija ja mängis lausa kaks 16-aastast mängijat. Et kui me räägime Flora noorusest, siis ma arvan, et meil on vähe vingem seis.”

 

Tallinna FC Flora – Pärnu JK Vaprus 2:0 (1:0)
42. Mihkel Ainsalu, 90+3. Mark Anders Lepik

Tallinna FC Flora: Mait Toom, Marco Lukka, Madis Vihmann, Joonas Tamm, Joseph Saliste, Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu (68. German Šlein), Markus Poom (77. Mark Anders Lepik), Zakaria Beglarishvili, Rauno Sappinen, Herol Riiberg (67. Pavel Fedorenko).

Varus: Richard Aland, Mairo Miil, German Šlein, Martin Miller, Pavel Fedorenko, Mark Anders Lepik, Erik Sorga.

Pärnu JK Vaprus: Hendrik Vainu, Oskar Lepik, Magnus Villota, Rauno Tutk, Raido Leokin, Kristofer Kaasik (89. Robyn Hallmere), Rasmus Peetson, Toomas Pent, Enrico Veensalu (82. Rando Leokin), Uku Kõrre (77. Samuel Vard), Kristen Saarts.

Varus: Hans Naano, Taisto Roosipuu, Samuel Vard, Rando Leokin, Robyn Hallmere.