Alustab Pärnu JK Vaprus taskuhääling Küljevõrk

Alustab Pärnu JK Vaprus taskuhääling Küljevõrk

Taskuhääling (inglise keeles podcast) on ette salvestatud raadiosaade, mida saab kuulata iga üks vabalt valitud ajal. Podcaste on väga erinevates valdkondades – tehnoloogiast ajalooni, bioloogiast muusikani, kosmoseteadusest disainini. Taskuhäälinguid on ka väga erinevaid – on sääraseid, kus saatejuhid lihtsalt kõnelevad valitud teemadel, on sääraseid, kus üks episood on loodud tervikliku loona, taustamuusika, heliefektide ja intervjuudega. Meie taskuhääling kajastab sporti- täpsemalt jalgpalli ja Pärnu JK Vapruse klubi tegemisi ning on vaadatav VaprusTV Youtube kanalilt.

MEIE VISIOON:

Pärnu JK Vapruse taskuhääling Küljevõrk räägib Eesti suvepealinna suurima jalgpalliklubi tegemistest. Saate eestvedajaks on klubi esindusmeeskonna poolkaitsja Enrico Veensalu, kes lisaks jalgpallile tegeleb ka foto- ja videograafiaga.

MEIE MISSIOON:

Küljevõrgu eesmärk on tuua kogukonnani jalgpalliklubi siseasjad, tegemistesse kuuluvad inimesed ning pallurite mured ja rõõmud. Loodame podcasti abil luua tugevama sidususe meie toetajaskonna ja klubiliikmete vahel.

ESIMENE EPISOOD:

Ajaloo esimene episood sai salvestatud 14. aprillil 2021. aastal ning on vaadatav VaprusTV Youtube kanalilt. Esimeses episoodis kutsus Enrico endale külla hea sõbra ja meeskonnakaaslase Uku Kõrre. Esimeses osas tuleb juttu Uku lapsepõlvest, esimestest jalgpallitrennidest, unistustest jalgpallurina ja paljust muust! Vajuta kindlasti meie Youtube kanalile „Subscribe“, et uued osad alati Sinuni jõuaks!

Head vaatamist!