Pärnu Vapruse ja Coolbeti koostöö jätkub

Pärnu Vapruse ja Coolbeti koostöö jätkub
Processed with VSCO with g3 preset

Kodumaine spordiennustuse ettevõte Coolbet ja Pärnu Vapruse jalgpalliklubi pikendasid omavahelist koostööd 2022. aasta lõpuni!

Koostöös Coolbetiga toome spordisõpradeni ka ainulaadse projekti, kui sel aastal jälgitakse kaameratega meie meeskonna teekonda Premium liigas. Ühtlasi hoomab projekt muudki, mis ühte spordiklubi ümbritseb – riietusruumi jutud, treenerite emotsioonid, fännide arvamused ja palju muud põnevat. Filmitav materjal jõuab huvilisteni dokumentaalsarja formaadis.

Coolbet Eesti turundusjuht Samir Abdurahmanov: „Oleme Pärnu Vaprust toetanud juba 2017 aasta algusest, seega võib öelda, et meie koostöö on sama vana, kui Coolbeti ajalugu Eestis, sest alustasime tegutsemist siin 2016. aasta lõpus. Selle aja jooksul oleme mõlemad läbi teinud meeletu arengu ja on hea näha, et Pärnu Vapruse kogukond on kasvanud üheks suuremaks Eestis. Algaval hooajal mängib meeskond Premium Liigas ja koostöö raames toome jalgpallifännideni ka huvitava dokumentaalprojekti, millega näitame jalgpallurite ja klubi toimetamise telgitaguseid. Loodame, et see toob fännid klubile veelgi lähemale ja annab vaatajatel parema ettekujutuse Eesti jalgpallielust.“

Pärnu Vapruse juhatuse liige Karl Palatu: „Täname Coolbeti möödunud nelja koostöö aasta eest! Suur rõõm, et ka järgneval kahel aastal ehib meie klubi esindusvõistkondade mänguvorme Coolbeti jääkaru. Meie koostöö ei ole senimaani olnud pelgalt sponsorsuhe, vaid üheskoos Samiri ja Ervini meeskonnaga oleme ellu viinud mitmeid huvitavaid nii heategevuslikke kui jalgpalli üleüldiselt populariseerivaid projekte. Erandiks ei ole ka see aasta, sest algaval hooajal rõõmustame spordisõpru sellega, et toome teleekraanile meie esindusmeeskonna tegemised palliplatsi kõrvalt. Seda, mida ei ole võimalik kogeda tribüünilt ega teleka ees mängu vaadates.“

Esimene episood dokumentaalsarjast jõuab avalikkuse ette juba homme, 2. märtsil ning iga järgnev osa on nähtav jooksvalt iga uue kuu alguses Coolbeti Youtube kanalil!

Coolbet on Pärnu Vapruse peatoetajana tegutsenud alates 2017. aastast. 2020. aasta alguses asus Coolbet ka Eesti jalgpallikoondise, Eesti Jalgpalli Liidu ja Premium liiga suurtoetajaks. Täiendava panuse annab ettevõte saalijalgpalli, rannajalgpalli ja rahvaliigasse. Klubipõhiselt toetab Coolbet lisaks Pärnu JK Vaprusele ka JK Tallinna Kalevit.

Aitäh toetamast Eesti ja Pärnu jalgpalli arengut, Coolbet!