Pärnu JK Vaprus liitus kodanikualgatusega PAI

Pärnu JK Vaprus liitus kodanikualgatusega PAI

Pärnu JK Vaprus liitus kodanikualgatusega PAI, mille raames annab tasuta hooajaringse sissepääsu klubi kodumängudele kõigile Eesti meditsiiniõdedele ja hooldustöötajatele.

Hetkel toimuvad meie kohtumised endiselt ilma publikuta, kuid usume ja loodame, et üheskoos seljatame koroonaviiruse kriisi peagi ning saame varsti taas kohtuda staadionitribüünidel, et elada kaasa oma lemmikmeeskonnale. Kui piiranguteaeg kord lõppeb, on kõik õed ja hooldajad meie kodumängudel oodatud külalised ning sissepääs Pärnu JK Vapruse kodumängudele on alates 1. juunist igale PAI kaardi/tervishoiutöötaja töötõendi omanikule tasuta.

Mis on PAI?

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult.

Algatusega luuakse ja võetakse kasutusele PAI kaardid, mida õed ja hooldustöötajad saavad kasutada PAI algatusega liitunud turismi-, kultuuri- ja meelelahutusettevõtetes üle Eesti käesoleva aasta lõpuni, võttes aja maha tööst ja muredest pisikeseks puhkuseks. Ühtlasi juhitakse avalikkuse ja riigijuhtide tähelepanu vajadusele meie õdede ja hooldustöötajate töötingimuste parandamiseks, töö väärtustamiseks ja sissetulekute suurendamiseks. Koroonakriis on äratuskell, mis näitab väga teravalt juba aastaid kestnud õdede ja hooldustöötajate puuduse suurust Eesti tervishoiusüsteemis.

Algatus saab teoks vaid sadade tublide inimeste ja ettevõtete toel ja koostöös.

Kutsume ka sind osalema algatuses Eesti eesliinitöötajate heaolu toetamiseks ja PAI kampaaniale annetuse tegemiseks. Iga euro on hinnatud ja annab võimaluse teha pai suuremale hulgale õdedele ja hooldustöötajatele! Algatuse raames jagatava PAI kaardi väärtuseks on planeeritud 100 eurot.

Algatuse partneriks on Sihtasutus Kuressaare Haigla Toetusfond, mis konverteerib annetuse ilma teenustasu võtmata edasi PAI kaartideks. Fond on seisuga 01.04.2021 Maksu- ja Tolliameti tulumaksusoodustusega ühingute nimekirjas, seega on annetused maksuvabad ja märgitavad teie 2021. aasta tuludeklaratsioonis.

Coop Pangas on avatud Sihtasutusele Kuressaare Haigla Toetusfond eraldi arveldusarve EE824204278618211200, kuhu annetust tehes lisa märksõna ”PAI”. Kui soovid annetuse tegemisel jääda anonüümseks, märgi see info kindlasti maksekorraldusel.

Koostöös Teliaga on avatud annetustelefonid 9000105 (annetus 5.- €) ja 9000110 (annetus 10.- €).

PAI annetusi oodatakse kuni 1. juunini 2021. aastal. PAI kaartide jagamine on planeeritud mais ja juunis ning nende kasutamise periood on 1. juunist kuni 31. detsembrini 2021.a.

NB! Kõigi annetajate nimed avalikustatakse Eesti Õdede Liidu kodulehel alates 7. aprillist 2021 aadressil www.ena.ee/pai

Fotol vasakult (2019): Pärnu JK Vaprus naiskonna poolkaitsja Jana Mäeväli ja esindusnaiskonna füsioterapeut Leila Ilisson.