Aitäh, Taavi Midenbritt!

Aitäh, Taavi Midenbritt!

Taavi Midenbriti kolmeaastane periood Pärnu Vapruse peatreenerina saab läbi lepingu lõppemisel novembrikuu lõpus.

Taavi Midenbritt: “Vaprus on olnud mulle koduks pikki aastaid, mille vältel olen treeninud nii noorte võistkondi kui ka esindusmeeskonda. Kogu selle aja jooksul on klubi järjepidevalt panustanud minu arengusse ja pakkunud mulle erinevate väljakutsete näol võimalusi end proovile panna. Olen taolise usalduse eest Vaprusele väga tänulik ning hindan kõrgelt meie aastaid kestnud koostööd.

Täna aga tunnen, et on aeg uuteks väljakutseteks, mistõttu panen hetkel oma pikale teekonnale klubis punkti. Tegu on minu isikliku otsusega, mida arutasin ka juhtkonnaga ning ma tänan neid mõistva suhtumise eest. Astume sõbralikul toonil eriradadele ning kindlasti jään Vapruse tegemisi ka edaspidi jälgima.

Lisaks soovin veel tänada kõiki noori ja vanu, kellega mul on aastaid olnud rõõm koos töötada. Kiitust väärivad ka kõik lapsevanemad ja meie suurepärased fännid, kelle lakkamatu toetuse ja pühendumise najal on moodustunud Vaprusele väga eriline ja hindamatu kogukond. Eraldi tahaksin veel tunnustada lõppenud hooaja taustal esindusmeeskonna mängijaid, kes igas mängus endast maksimumi andsid ja alati hingestatult lõpuni võitlesid. Veelkord, aitäh teile kõigile erakordse panuse ja poolehoiu eest!”

Juhatuse liige Karl Palatu: “Taavi taktikepi all on meeskond teinud suure arengu ning seega on temal olnud suur roll Pärnu jalgpalli n-ö. taaselustamisel. Täname kogu klubi poolt Taavit tema järjekindluse, pühendumise ja hea treeneritöö eest ning soovime talle edu uutes tegemistes! Klubi ilma peatreenerita aga ei jää ning hetkel tegelemegi uue väärilise lootsi leidmisega.”

Foto: Svetlana Tšižova