Pärnu JK Vaprus täidab Premium liigas tühjaks jäänud koha

Pärnu JK Vaprus täidab Premium liigas tühjaks jäänud koha

Lõppenud Premium liiga hooajal 8. koha saavutanud Viljandi Tuleviku loobumise tõttu säilitas Pärnu Vaprus Premium liiga koha ka 2022. aastaks.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Eile päeval Eesti Jalgpalli Liidu presidendilt saadud uudis Viljandi Tuleviku jalgpalliklubi keerulisest olukorrast ning liigakohast loobumisest on kahtlemata kurb. Samas on siin ka diskussiooni koht, et miks väikelinnade klubid on keerulisemas seisus kui suuremate linnade omad.”

Pärnu JK Vaprus lõpetas 2021. aasta hooaja 10. kohaga. “Lõppenud hooaeg oli meie jaoks täis õpetlikke olukordi ja andis hulgaliselt kogemusi nii juba Premium liiga kogemustega mängijaile kui debüteerijaile. Oleme juhtkonnas õppekohti juba ka analüüsinud. Jalgpall ongi ootamatusi täis ning nii tulebki plaanid ümber mängida ning kui eile hommikul olime teadmises, et uus hooaeg tuleb Esiliigas, siis täna alustame esindusmeeskonna komplekteerimisega Premium liigaks.”

Palatu lisab, et hetkel tegeleb klubi aktiivselt uue peatreeneri otsimisega. “Meie uue hooaja eesmärk on säilitada liigakoht ehk mängida Premium liigas ka 2023. aastal.”

Foto: Svetlana Tšižova