Vapruse poisid Vaasa Cupil

You are currently viewing Vapruse poisid Vaasa Cupil

Pärast Summer Cupi said poisid paar päeva hinge tõmmata ja siis võeti ette reis Soome , kus osaleti Vaasa Cupil.

Turniir ise on natuke suurem kui Pärnu Summer Cup. Kui Pärnu Summer Cupil osales 140 võistkonda , siis Vaasa Cupil oli võistkondi 230.  Eksootilisemad riigid olid Argentiina ja Peruu  . Peale korraldajate soomlaste olid veel võistkonnad Rootsist , Lätist , Leedust ja siis ka Eestist.

Turniiri tasemest niipalju , et 2001 turniir oli väga hea tasemega , aga 1999 turniir jälle natuke nõrgema poolne ( 1999 poistel oli 2 vastast).

1999 poiste turniiril oli 6 võistkonda ja kõigepealt mängisime kõik omavahel läbi ja siis mängiti lõpus veel ka kohad välja. Omavahel läbi mängides saime 4 võitu ja 1 viigi . Kohamängud pidime tunnistama vastase  , VPS-i 3:0 paremust ( esimenekord mängisime 1:1 viiki).

Allpool siis pilt 1999 poisid koos treener Gert Oleskiga medali tseremoonial.

DSCN7850

2001 poiste turniiril oli kokku 20 võistkonda , millest oli moodustatud 4 alagruppi . Meie poisid said alagrupis 1 kaotuse ja 3 võitu . Veerandfinaalis mindi kokku tugeva VPS-1 võistkonnaga ja suudeti tänu 2 poolaja penaltile 1 :0 võita . Poolfinaalis saime vasteseks lätlaste Metta võistkonna , ka siin oli mäng väga võrdne  aga meie poisid suutsid ühe momendi enda kasuks pöörata said 1:0 võidu.

Finaalis tuli vatseks juba tuttav võistkond alagrupist ( siis kaotasime 1:3) VPS-2. Esimene poolaeg oli väga võitluslik ja lõppes 0:0 viigiga , teisel poolajal pani vastane oma paremuse maksma ja saavutas lõpuks suure 5:0 võidu .

Allpool siis 2001 poisid koos treener Taavi Midenbritt`iga autasustamisel. Nii et tulime siis tagasi kahe teise koha karikaga.