Pühapäevaliiga üldvõit!

Pühapäevaliiga üldvõit!

Pühapäevaliiga 2005 aasta poiste II koht ja LIIGA ÜLDVÕIT – MEISTRID „Karikas on Meie“!

Nagu viimastel turniiridel tavaks saanud siis võttis meil oma mängu käima saamine aega. Alustasime 1:1 viigiga FC Flora vastu. Peale seda kohtusime FC Tiigritega, kelle vastu asusime kiirelt 2:0 juhtima kuid kaotasime lõpuks mängu 3:4.

Esimeses kahes mängus oli näha, et mängisime kartlikult ja kaotasime enamus kahevõitluseid. Peale seda oli meil selg vastu seina ja pidime kohamängudele jõudmiseks järgmised kolm mängu ennast kokku võtma. Saime sellega hakkama ja poisid näitasid kohati suurepärast kokkumängu, kus “seinasöötudega” mööduti lausa mitmest vastasest järjest. Lisaks mängisime kartmatult ja üksteist abistavalt kaitses. Tulemuseks siis järgmises kolmes mängus võidud 7:0 SK Auguri üle, 5:1 tugeva Nõmme Kalju II üle ja 5:0 Nõmme Kalju üle.

Kokkuvõttes jõudsime finaali kus kohtusime uuesti FC Floraga. Tasavägises finaalis saavutas võidu seekord FC Flora tulemusega 3:1.

Etapi parimaks väravavahiks tunnistati Virgo Mitt ja parimaks mängijaks Joosep Põder.

Võistkond saavutas kõigi 5 etapi kokkuvõttes siiski Nõmme Kalju II ja FC Flora ees kindla I koha.

Auhinnaks saadud võidukarika sai seekord endale treeningutel enda suhtumisega kõigile eeskujuks olev Kaspar Aus.

Seekordsel etapil osalesid: Virgo Mitt, Rasmus Adler, Kaspar Aus, Kert Johan Sommer, Ruben Harald Vallau, Joosep Põder, Markus Põder, Ranol Karotam, Urmas Astrik, Erik Roosson, Silver Tagu, Markus Miiter ja Karel Ratnik.

Hea meel on tõdeda, et osalesime kõikidel etappidel konkurentsitult suurima võistkonnaga ja võistkonnale lisandunud Ruben Harald Vallau, Ron Robert Pärg, Kauri Ots ja Joosep Talviste suudavad sellel tasemel ilusti hakkama saada ja on võistkonnale tubliks toeks.