Vapruse esindusmeeskonda juhendavad uuest hooajast Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt

Vapruse esindusmeeskonda juhendavad uuest hooajast Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt

Pärnu JK Vapruse esindusmeeskond jätkab uuest hooajast kahe peatreeneriga, kui meeskonna juhendamise võtavad üle viimased kaks hooaega abitreeneri rollis töötanud Taavi Midenbritt ja seni klubi U17 treeninggruppi juhendanud Kalev Pajula. Väravavahtide treenerina jätkab Ruslan Mironov.

Juhatuse esimees Jaak Roosson: Mul on väga hea meel, et oleme saanud paika treenerite meeskonna, kes juhendavad meie klubi esindusmeeskonda uuel hooajal Esiliigas. Kuna Taavi Midenbritt on võistkonnaga seotud olnud viimased kaks hooaega ning kogenud Kalev Pajula on varasemalt treeninud suuremat osa praeguse meeskonna tuumikust, siis leidsime, et kõnealune kooslus on meie jaoks parim, et viia meie noor meeskond järgmisele tasemele. Otsusega edasi minna võrdse kahe peatreeneriga, tuli ühiste arutelude tulemusena.

Kalev Pajula: Tänan klubi usalduse eest. Otsus uus amet vastu võtta ei tulnud kergelt, kuna pooleli jäi töö U17 poistega. Samas on tõsiseks väljakutseks uuesti esindusvõistkonda treenida. Tean miks siin olen ja mida tahame koos Taavi ning poistega saavutada.

Taavi Midenbritt: Pärast kahte õpetlikku aastat Marko Lelovi ja Indrek Zelinski kõrval abitreenerina töötades ootan huviga koostööd järgneval perioodil kogenud Kalev Pajulaga, sest meie nägemused ning eesmärgid klubi esindusmeeskonna arengu suhtes ühtivad. Kuigi meie esindusmeeskond koosneb hetkel amatöörmängijatest, on viimased kaks hooaega treenitud kui profimeeskonnad ning see annab meile Kaleviga hea lähtepositsiooni tööd jätkata.