Pärnu Vaprus sai tänukirja Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubilt

Pärnu Vaprus sai tänukirja Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubilt

Möödunud reedel pidas oma 2018. aasta hooaja lõpuüritust Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi. Pärnu JK Vapruse ja Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubide vahel on juba aastaid olnud edukas koostöö, mille eesmärgiks on pakkuda lastele arengut toetavat treening- ja võistlustingimusi ning toetada mõlema klubi arengut.

Vapruse esindaja Karl Palatu: Treener Jaanuse pühendunud tööd lastega on näha kaugele ning tema panus laste spordi juurde toomise juures on märkimisväärne. Meil on väga hea meel, et oleme leidnud Lõuna-Läänemaa jalgpalliklubi kujul tubli ja tööka sõbra ning kindlasti anname endast parima, et Jaanuse tegevusi Läänemaal toetada ka tulevikus.

Lõuna-Läänemaa JK juhatuse liige ja treener Jaanus Getreu: “Olen viimased 11 aastat oma jalgpallipere kokku kutsunud. Soovin vaadata lapsele silma, tänada noort inimest jalgpalliga tegelemise eest. Ühtlasi öelda aitäh lastevanematele, et nad on usaldanud oma võsukesi meie klubi treenida. Kunagi ei ole ära unustanud toetajaid, abilisi ja koostööpartnereid. Arvan, et muruniitmisest, kuni noore sportlase järgmisse klubisse siirdumiseni on suur seos ja kui meie klubiga teevad koostööd nii head inimesed, kes meiega seda praegu teevad, oleme õnnelikud. Oleme väike maaklubi ja peame toimetama enda võimete piires ja oma eesmärkidega. Suures mahus on see ka õnnestunud”