Vapruse 2007a sündinud poiste tegus aasta

Vapruse 2007a sündinud poiste tegus aasta

Taavi Midenbriti treenitav F-klassi võistkond (sünd 2007a) lõpetas juba oma teise meistrivõistluste hooaja. Selle aasta meistrivõistlused toimusid esmakordselt nelja miniturniirina, mis kõik läbiti kordagi kaotusekibedust tundmata. Oli tunda, et eelmisest hooajast kaasavõetud kogemused aitasid poisse palliväljakul tublisti. Treener Taavi Midenbritt: “Mulle valmistab heameelt, et lapsed on hakanu üha enam mõistma meeskonna tähtsust ning kõigi panus edusse oli ja on ühtne. Oleme väga sõbralikud ja ühtehoidvad.” Oluliseks peab treener Taavi ka seda, et areng on olnud mõlemapoolne – koos mängijatega areneb ka treener!

Veel kiidab Taavi poiste suhtumist treeningutesse, sest puudumisi tuleb ette haruharva ning ka siis peitub põhjus selles, et haigused on spordipoisid korraks maha murdnud.

Järgmine aasta saab Taavi sõnul olema väga huvitav, kuna mängitakse E2 vanuseklassis ning juba suuremal väljakul. See tähendab ka muutusi platsimängijate arvus. “Oma formatsiooni, kus lisaks väravavahile on 6 väljakumängijat, saame harjutada läbi talve kord nädalas kunstmurul treenides,” lisab Taavi. Kindlasti on võistkonnal plaanis osaleda suve alguses kodusel suurturniiril Pärnu Summer Cup.

Lõpetuseks soovib Taavi edastada suured tänusõnad kõigile lapsevanemaile, kes oma lapsi toetasid ja ergutasid. Tublid emmed ja issid – tublid lapsed!

Meeleolukas video Kohilas toimunud meistrivõistluste etapilt: https://www.youtube.com/watch?v=LuXr8xqr7mA