Vapruse U13 Viljandi Cupil Harri Kardi karikatele

Vapruse U13 Viljandi Cupil Harri Kardi karikatele

Vapruse 2004 a. sündinud poisid osalesid nädalavahetusel Viljandis toimunud saalijalgpalliturniiril “Viljandi Cup 2016 Harri Kardi karikatele”. Saalijalgpall erineb teatavasti murujalgpallist nagu erinevad üksteisest öö ja päev. Treenime saalis vaid ühel korral nädalas, seega läksime Viljandisse pigem meeskonnatunnet tugevdama, jalgpallimängu nautima. Kuna poisse on tiimis palju, jagasin mängijad kahte võistkonda, et mänguaega saaksid kõik mängijad piisavalt. Vastasteks olid meile Viljandi Tuleviku jalgpallurid, FC Ülenurme, JK Tõrva, Raplamaa JK võistkonnad.

Vapruse poisid, kes pigem murujalgpalli naudivad, teenisid ühe võidu ning viigi. Märkimisväärse võistluspäeva tegi Rando Kaur, olles võistkonna parim mängija – poiss sai pingutuse eest ka eriauhinna. Teised võitlesid, kuid silmale kaunist just ei pakutud. Mängijad, kel tuleb jalgpallimäng hästi välja nii saalis kui murul, võitsid kõik kohtumised ning tulid turniiri võitjaks. Kuna meid aitasid ka 2003 võistkonda “kolinud” 2004 sündinud poisid Sven Illak ning Trevor Reimets – võtsime nad kaasa vanade heade aegade meenutuseks ning endiste võistkonnakaaslastega toreda päeva nautimiseks – arvestades vastaste tasemega, siis oli turniiri võitmine minu mõtetes pigem kohustuslik. Poisid said seega hästi hakkama. Turniiri parimaks väravavahiks tunnistati meie tiimi põhiväravavaht Erik Soopere, eriauhinna vääriliselt mängis täna esikoha teeninud tiimi “keskväljamootor”, võistkonna pesamuna Kristofer Põldme.

Korraldaja tegi meil suud magusaks maitsvate tortidega, esikoha karikas oli erakordselt kaunis, medalid tegid poisid rõõmsaks. Suure tõenäosusega jääb see selle võistkonna jaoks viimaseks saaliturniiriks. Keskendume murujalgpallile, järgmisel aastal kolime juba täismõõtmetes väljakule. Seega üks etapp on poiste jalgpallurikarjääris nüüd läbitud ning lõppenud.

Nii võttis päeva kokku poiste treener Rain Põldme.

Viljandis