Rain vaatab 2004 I grupi lõppenud aastale tagasi ning piilub uude aastasse!

Rain vaatab 2004 I grupi lõppenud aastale tagasi ning piilub uude aastasse!
2004 I võistkonna jaoks kujunes lõppenud EMV hooaeg väga edukaks. Võideti kindlalt Lääne piirkonna alagrupp ning meie tipuründaja, Sven Illak osutus ka piirkonna parimaks väravakütiks. Võistkonna väravate vahe oli 147:36 ehk löödi 147 väravat ning endale lasti pall võrku 36-l korral. Alagrupis teise koha saanud võistkond lõi näiteks võistlushooajal 74 väravat, mis lubab järeldada, et sihik oli meie poistel paigas.
Just eelmainitud tipuründajaga seoses tekkisid hooajal ka muremõtted – mis saab võistkonnast siis, kui me Sveni mõnes mängus kasutada ei saa? Kaitseliini hoidis tugevana eelkõige võistkonna kapten, Trevor Reimets, kelle lausa uskumatud kiiruslikud võimed päästsid meid mitmel korral halvimast. Sven ja Trevor tõusid selle aasta jooksul teiste mängijate seast sedavõrd esile, et – loomulikult vanemate heakskiidul – viisime need mängijad üle 2003 poiste võistkonda. See annab võimaluse 2004 grupil uute liidrite esiletõusmiseks. Samuti on huvitav jälgida, kas sellel hooajal saavutatu kandub ka järgmisse hooaega? Kas väravatevahe suureneb, püsib samal tasemel või oli see saavutus eelkõige 2003 gruppi liikunud kahe poisi teene?
Et võistkonnaga on liitunud mitu 2004 II tiimi põhimängijat, saab järgmise aasta peamiseks eesmärgiks olema “ühtse löögirusika” kujundamine. Seda praktiseerime nii treeningutel, järgmisel suvel laagris ning loomulikult kogu võistlushooaja jooksul. Tiimis on nüüd igale positsioonile tugev konkurents, viimane on aga teatavasti edasiviiv jõud. Seega saab olema põnev aasta!
Lõppenud aastal pöörasime erilist tähelepanu kaitsemängijate arendamisele – viimased aastad on näidanud, et väravaid lüüa me oskame, kuid kaitses oleme sageli, vaat et lausa saamatud. Usun, et tiimi kaitsemängijad on arengus teinud suure hüppe, muutunud enesekindlamaks ning julgemaks. Eriliselt soovin tänada meie põhiväravavahti, Erik Sooperet – tema rahulik natuur, enesekindel tegutsemine annab tervele võistkonnale juurde tubli annuse eneseusku! Aitäh, Erik, et oled meiega! 
Pärnu JK Vapruse 2004 poiste võistkonna näol on tegemist võimeka tiimiga. Kuid et oleksime valmis konkureerima Eesti parimatega, tuleb kõvasti tööd teha. Sellest sai ka võistlushooaja ettevalmistuse eelsel koosolekul räägitud. Poisid on motiveeritud ning valmis pingutama. See rõõmustab!
Flora Cup 13.12.15
Foto: Brit Maria Tael