Treener Rivo ja 2005 poisid Pühapäevaliigas taas võidukad

Treener Rivo ja 2005 poisid Pühapäevaliigas taas võidukad

Treener Rivo ja 2005 poisid Pühapäevaliigas

Treener Rivo: ” Esimeses mängus kohtusime FC Tiigritega. Alustasime mängu nii hästi, et juhtisime esimese 5 minutiga 4:0. Kõik, mis ette võeti toimis ja praktiliselt kõik söödud jõudsid pärale. Peale seda läksime lohakaks, hakkasime vastast alahindama ning hakkasime otsima võimalust individuaalselt väravani jõuda. Lagunesime täielikult ning lõpuks ohkasime lõpuvile kõlades kergendatult 4:4 seisu üle.

Peale seda võtsime ennast kokku ja mängisime meeskondlikult ja püüdlikult lõpuni. Alustuseks alistasime 3:1 FC Levadia ja siis ka 4:0 FC Flora.
Seejärel võitsime 1:0 Nõmme Kalju Fc KMM-i. Kohtumises Nõmme Kalju FC 2-ga, kes oli kuni meie mänguni ainult võite tunnistanud suutsime enda paremuse 3:1 maksma panna. Grupi viimases mängus Nõmme Kalju FCga tegime võitlusliku 2:2 viigi.

Lõpus kohtusime finaalis uuesti Nõmme Kalju FC 2-ga. Lasime küll kiirest endale avavärava lüüa kuid võitsime lõpuks ikkagi 3:1.”

Treener jätkab: “Kui välja arvata külm dušš, mille saime esimeses mängus FC Tiigritega, siis tegid poisid väga hea turniiri. Mitmed poisid suutsid näidata paremat jalgpalli, kui kunagi varem. Hüppe ülesse poole tegid Kert Johan ja Kaspar. Rõõm oli näha enesekindlat ja mängu nautivat Rasmust. Kindlasti oli üks võistkonna parimaid ka ülikindlalt kaitses mänginud Markus Miiter. Oma esimesed kogemused sai võistkonnaga turniiril osalenud Ron Robert, kes mängis südilt ja napilt jäi löömata ka värav.

Turniiri suurimaks väravakütiks tuli Silver, kes ründes ennast iga turniiriga järjest kindlamalt tunneb. Suured tänud võlgneb ta kindlasti Joosepile, kes tõelise võistkonna kaptenina jagas suurepäraseid sööte ka siis kui oli väravavahiga silmitsi. Kindlasti oli see turniir ka Joosepile üks parimaid, mis ta mänginud ja seda just arvestades panust võistkonnale.

Turniiri parimaks mängijaks tunnistati Markus Põder, kes jäi silma just targa võistkondliku mänguga, mille tasuks olid ka kaks päris tähtsat väravat.
Võidetud karika sai seekord kaasa meid mitmel korral päästnud võistkonna väravavaht Virgo.”

Turniiril osalesid: Rasmus Adler, Urmas Astrik, Kaspar Aus, Kert Johan Sommer, Karel Ratnik, Markus Miiter, Silver Tagu, Markus Põder, Joosep Põder, Virgo Mitt, Ranol Karotam ja Ron Robert Pärg

Väravakütt