Treener Raini 97 poisid Kilingi-Nõmmes

Treener Raini 97 poisid Kilingi-Nõmmes

Treener Raini 97 poisid mängisid Kilingi-Nõmmes

Treener Rain:”Vapruse 97 poisid osalesid Kilingi Nõmme spordihoones toimunud meeste saalijalgpalli turniiril. Vastaste hulgas oli nii harrastajaid, amatöörmängijaid, platsil nägi nii endiseid I liiga tasemel mänginud kui ka Pärnu Linnameeskonna mängijaid. Võistluste tase oli korralik, pidasime nii vaimselt kui ka füüsiliselt täna lõpuni vastu.”

Treener Rain:” Võistkonna põhimängijad näitasid distsiplineeritud mängu, lohakust lasti esineda harva. Saavutasime oma esimese võidu meeste tiimi üle, eriti magusaks tegi selle asjaolu, et võit võideldi välja 0:2 kaotusseisust. See näitab, et poistes on juba sisu. Mäng mängult koguti enesekindlust, 1 vs 1 situatsioonides jäädi vastasele harva alla.
Võistkonnaga hiljuti liitunud Henri Hansson tugevdas võistkonda oluliselt- vajalikul hetkel oli ta tiimi innustamas, lisades nii mõnegi värava. Marvin Käige ning Karl Erik Laasma paistsid silma kauni tehnikaga, tiimi väravavaht Herti Raudsepp tegi soliidse tööpäeva.”

Treener jätkab:”Südika mänguga andsid Alex Manko ning Ander Pabo märku, et soovitakse algaval hooajal põhikoosseisu kuulumise eest võidelda.
Täna ei olnud just mägede taga ka alagrupist edasipääs.. Õppisime palju, väärt kogemus omandatud.

FOTO: Rain Põldme