Treener Rain ja 2003 poisid Kilingi-Nõmmes

Treener Rain ja 2003 poisid Kilingi-Nõmmes

Treener Raini JK Vapruse 2003 poisid osalesid täna Kilingi-Nõmmes toimunud saalijalgpalli turniiril.

Vapruse 2003 poisid treener Raini juhendamisel osalesid täna Kilingi-Nõmmes toimunud saalijalgpalli turniiril.

Treener Rain:“Võistkondi osales 7, lisaks kohalikele pallivõluritele ajasid palli taga ka PJK ning Kiviõli Irbise klubi poisid. Just viimati nimetatud tiimid olid teistest osalejatest tasemelt selgelt paremad, erinevate PJK vanusegruppide individuaalselt meisterlikematest mängijatest kokku klopsitud PJK esimene tiim turniiri ka võitis.

Treener jätkab:“Oli näha, et meie tegemistele on jälje jätnud ajutiselt kestnud olukord, mil treeneri koolituse tõttu treenisime vaid kahel korral nädalas. Lisaks asjaolu, et kahest trennist üks toimus pikemat aega kunstmurul. Saalijalgpall on oma iseloomult murujalkast siiski oluliselt erinev mäng, seega on võistlustel tugev eelis neil, kes kolm korda nädalas soojas saalis treenida saavad.

Vapruse poiste mäng paranes iga mänguga, kaotuste kõrvale nopiti nii mõnigi võit. Enamus mängijatest tegeles individuaalsete puudujääkidega innuga ning edukalt. Võitluslikkust jagus, sekka andeka  Sven Gerbersoni iluväravad. Hiljuti võistkonnaga liitunud Sten Tagu ning Magnus Vaiksaar tegid kaitses väga korraliku tööpäeva, ründajatest jäi Sveni kõrval südika mänguga silma ka Tarmo Rannamäe ning Sven Tagu.

Treener jätkab:”Olen kindel, et tekkinud tasemevahe teeme poistega koos tasa suvise treeningperioodiga. Lastega töötades on oluline teada, et kiirustada ei ole tarvidust- areneme step by step, hoiame lapse vaimu puhta ning erksana ja laseme lapsel pidevalt nn. mängunälga tunda. Nii jagub neid ka tulevikus jalgpalliväljakutele..

Treener kokkuvõtvalt:“Väärt õppetund ning kogemus jälle pagasis. Nii see meil käib. Järgmine turniir ootab meid ees märtsi algul Viljandis, misjärel hakkame juba Meistrivõistlusteks valmistuma.