Tere tulemast, Silver Alex Kelder!

You are currently viewing Tere tulemast, Silver Alex Kelder!

Esindusmeeskonnaga liitub kogenud keskpoolkaitsja Silver Alex Kelder! 28-aastane poolkaitsja liitub klubiga 2024 hooaja lõpuni laenulepingu alusel Paide Linnameeskonna ridadest. Varasemalt on Silver esindanud kõrgliigas lisaks Paidele ka FC Kuressaare esindusmeeskonda. Kokku on Silver Alex osalenud 126-Premium liiga mängus ning löönud 7 väravat. Pärnu JK Vapruses hakkab Silver Alex kandma särki numbriga 8.

Silver Alex Kelder: „Otsus Pärnu Vaprusega liituda tuli kergelt, soovisin uut väljakutset ja kindlasti mängis suurt rolli meeskonnas olev hea kambavaim ja ühise eesmärgi eest võitlemine. Lisaks rääkis Pärnu kasuks tugeva karakteriga ning nõudlik treener Igor Prins. Kõrvalt on näha, et Pärnu esindusmeeskond on täiesti uue hingestatuse tema käe all saanud. Senisest hooajast on mulle silma paistnud, et kõikidel meeskondadel on Vapruse vastu väga keerulised mängud olnud. Usun, et mida hooaeg edasi läheb, seda tugevamaks meeskond muutub ja seda paremaks lähevad ka tulemused,“ kirjeldab ta.

Huvitava faktina toob keskpoolkaitsja välja järgmise meenutuse: „Pärnu JK Vapruse vastu olen pidanud mitmeid tuliseid vastasseise ja kohe esimese asjana meenub, kui tugevalt ja vapralt alati terve meeskond on võidelnud Pärnu eest. Ühes sellises võitluslikus mängus sain ka oma karjääri esimese punase kaardi.“

„Esimene trenn Pärnu Vapruses oli mõnusalt intensiivne ning terves meeskonnas on suhtumine ja fookus selgelt paigas. Vastu võeti mind väga positiivselt ja olen kindel, et sellises keskkonnas saab mängijana edasi areneda. Edasisele hooajale vaadates soovin keskenduda ainult meeskondlikule eesmärgile: pool hooaega on veel ees ja selle jooksul soovin anda oma panuse, et koguda teises hooaja pooles rohkem punkte kui esimeses, aidata meeskonnal kaitse n-ö rohkem lukku keerata ning mängida meeskondlikult oma tugevustele. Kindlasti soovin ka mainida Pärnu suurepäraseid fänne, kellel on olnud silmnähtav panus Pärnu JK Vapruse edus! Kohtume juba varsti Pärnu Rannastaadionil,“ lõpetab ta.

Meeskonna peatreener Igor Prins uuest täiendusest: „Otsisime meeskonda mängijat, kes tahaks meid aidata ning usub meie meeskonna potentsiaali. Meeskond võtab Silveri kindlasti hästi vastu ja loodame tema kiirele kohanemisele, et siis ülejäänud hooaeg meile abiks olla.“

Silver Alex Kelder tõmbab kollase särgi esimeseks ametlikuks mänguks selga 13. juulil, kell 14:30, kui meeskond võõrustab Pärnu Rannastaadionil FC Nõmme Unitedi meeskonda.