Tere tulemast, Martin Kase!

Tere tulemast, Martin Kase!

Esindusmeeskonnaga liitub 28-aastane keskkaitsja Martin Kase, kes alustas jalgpallitreeninguid pealinnas, kuuludes noorena nii FC Tiigrite, Loo JK kui ka JK Tallinna Kalevi nooresüsteemi. Kõrgliiga debüüdi tegi Martin 2012. aastal just JK Tallinna Kalevi eest, ühtlasi on ta esindanud nii Tallinna FC Flora kui ka Viljandi JK Tuleviku esindusmeeskondi. Alates 2016 hooajast on keskkaitsja kandnud aga Paide Linnameeskonna värve. Kõrgliigas on Martini arvele kogunenud 223 mängu ja 14 väravat. Viimasel Premium liiga hooajal teenis pallur mänguminuteid 15. kohtumises, kokku 1261. minutit ning sai kirja ühe väravasöödu.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Hea meel on tervitada meie klubis suurte Premium liiga kogemustega keskkaitsjat, kes on tõestanud ennast kõrgliiga tasemel mängumehena. Martin on duellides tugev, palliga mängus osav ning pakub liidriomadusi ja kindlust juurde meie noore meeskonna kaitseliini.”

Martin Kase: “Usun, et toon klubisse uut professionaalset hingamist ja kindlasti ka kogemusi. Oma tugevusteks pean füüsilist mängu, liidriomadusi ja palliga mängu. Hooaja eesmärk on leida üles mänguline stabiilsus ja enesekindlus, mis viimastel hooaegadel on olnud veidi kõikuv. Olen alati soovinud tegeleda pikas perspektiivis jalgpalliga, mis on olnud mulle südamelähedane lapsepõlvest saati ja hetkel Pärnu pakub mulle seda võimalust. Vaprus on varasemalt silma paistnud oma noorusliku koosseisu poolest ja kindlasti ei saa mainimata jätta Pärnu fänne, kes on alati tribüünil omasid toetamas. Pärnu fännid ootan juba teiega kohtumist! Tean, et olete fantastilised ja üheskoos lähme kinnitame Pärnu Vapruse koha Premium Liigas!”