Tere tulemast, Sander Sinilaid!

You are currently viewing Tere tulemast, Sander Sinilaid!

Esindusmeeskonnaga liitub kogenenud poolkaitsja Sander Sinilaid, kes alustas pallimist FC Flora noortesüsteemis. Kõrgliigas tegi Sander debüüdi 2009. aastal ning alates 2014. aastast on ta esindanud Paide Linnameeskonna värve. Kokku on pallur kõrgliigas mänginud 372 mängu ning saatnud palli vastaste väravasse 33 korral. Viimasel Premium liiga hooajal teenis poolkaitsja mänguminuteid 24. mängus, pallides 1330. minutit, lõi 3 väravat ja andis ka 3 väravasöötu.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Sanderit mängijana saab iseloomustada tööka poolkaitsjana, kellel on erakordne füüsiline võimekus katta väga suurt osa jalgpalliväljakust. Olen kindel, et selle jalgpallihooaja lõpuks on Sander oma ennastsalgava ning meeskonna edule orienteeritud mängustiiliga mänginud end Vapruse fännide südameisse.”

Sander Sinilaid: “Soovin tugevdada veelgi klubi võitlusvaimu ja enesekindlust. Meeskonna puhul on tähtis tõsta julgust palliga mängus. Eesmärgiks olen seadnud aidata meeskonda ja anda endast maksimaalne panus, palju mängida ja seejuures püsida terve. Vaprus on mulle silma paistnud suure publiku külastatavusega ja võitlusliku koosseisuga. Ootan publikut meile juba kaasa elama!”