Tere tulemast, Magrada!

You are currently viewing Tere tulemast, Magrada!

Alustasime koostööd rahvusvaheliselt auhinnatud ning tunnustatud kaubamärgiga, mis on loodud äratama igaühes peituvat loomulikku ilu. See on pereettevõte, mille sütitavaks jõuks on tegus ema-tütre duo. Ilumärk on loodud aastal 2015 ning selle juured ulatuvad ürgselt kaunile Hiiumaale. Just sellelt saarelt on pärit brändi eestvedajad Kaire ja Lisanna, kes nüüdseks on ennast sisse seadnud aga siin samas Pärnu linnas.

Brändi looduskosmeetika valikus on tooted juustele, näole ja kehale, mis sobivad ka kõige tundlikumale nahale. Samuti kuuluvad sortimenti ruumilõhnastajaid, mille imelised aroomid ulatuvad idamaadest karge põhjalani. Kogu Magrada Organic Cosmeticsi valik on ja jääb mineraalõlide, parabeenide, kunstlike värvainete ja silikoonide vabaks. Kõik tooted on vegan ja neid ei testita loomade peal.

Esimesena usaldati tooteid kasutama meie klubi esindusmeeskond, kui igaüks sai koostöö tähise alguseks personaalse hügieenitarvete koti koos esmavajalike toodetega. Koostööst saavad osa ka teised meie sõbrad, kui 8. tegutsemisaasta puhul on märtsikuus sooduskoodiga “MAGRADA8” kogu ostukorv -20% soodsam ning edaspidi saab ostukorvis kasutada sooduskoodi “VAPRUS15”, mis annab allahindluseks -15%.

Magrada ja Pärnu JK Vapruse muid ühiseid tegevusi võid aga peagi märgata meie kodumängudel ja sotsiaalmeedias!

Magrada (katalaani keeles „mulle meeldib“), et olete meiega!