Alustasime koostööd Piletitaskuga!

You are currently viewing Alustasime koostööd Piletitaskuga!

Koostöö hõlmab Delfi Meedia erinevaid platvorme ja reklaamkanaleid, mille allüksus Piletitasku.ee on peagi algavast hooajast Pärnu JK Vapruse ametlik piletimüügipartner. Kõigile Pärnu JK Vapruse esindusmeeskonna kodumängudele saab pileteid osta mugavas internetikeskkonnas. Samuti saab Piletitasku.ee vahendusel soetada ka hooajakaarte.

Delfi Meedia AS koondab Eesti meediamaastiku ajalehtede ja ajakirjade lipulaevu ning haldab kõige mitmekülgsemat veebimeedia portfelli. Ühtlasi ollakse taskuhäälingu turuliidrid rohkem kui 50 saateformaadiga, kattes palju erinevaid valdkondi. Enam kui 430 töötajaga meediamajas antakse välja Eesti loetumaid ajalehti ja ajakirju. Delfi Meedia veebiväljaannetel on üle 85 000 digitellija ning 700 000 lugeja kuus.

Tormiliselt areneva piletimüügikeskkonna Piletitasku.ee vahendusel saab soetada pileteid kümnetele erinevatele üritustele, sündmustele, etendustele ja spordivõistlustele. Mugava kasutajaliidesega ning ühtviisi nii korraldaja- kui külastajasõbraliku hinnapoliitikaga piletimüügiplatvormiga liitub igapäevaselt uusi ja põnevaid sündmuste korraldajaid, kes pakuvad laia valikut vaba aja veetmise võimalusi.

Pärnu JK Vapruse Premium liiga hooaja pääsmed on NÜÜD müügil Piletitasku.ee keskkonnas!