Tere tulemast, Kristjan Kask!

You are currently viewing Tere tulemast, Kristjan Kask!

Esindusmeeskonnaga liitub TJK Legioni noortesüsteemis jalgpalluriteed alustanud poolkaitsja Kristjan Kask. Kõrgliiga debüüdi tegi Kask 2018. aastal Viljandi JK Tuleviku eest, kus ta siiani ka pallis. Kokku on Kristjan kõrgliigas mänginud 100 kohtumist ning väravaid on pallur oma nime taha kirjutanud 14. Möödunud Premium liiga hooajal tegi 22-aastane poolkaitsja kaasa 26. kohtumises, kus teenis 1496. mänguminutit, lõi 4 väravat ja andis kaaslastele 3 väravasöötu.

Juhatuse liige Karl Palatu: “Kristjan on noor 22-aastane ründav poolkaitsja, kellel on juba praeguseks kogunenud saja mängu jagu kogemust Premium liigas. Oma võitlusliku mängustiiliga tugevdab Kristjan meie mängu nii rünnakul kui ka kaitses. Teda saab iseloomustada kui ambitsioonikat, töökat ja suure sisemise motivatsiooniga jalgpallurit, kel suur sisemine soov areneda. Nii arvangi, et oleme oma meeskonda saanud juurde väärt mängumehe. Usun, et Kristjan oskab algavat hooaega enda arengus ära kasutada ja ta aitab meid sel aastal eesmärkide saavutamisel väga palju.”

Kristjan Kask: “Meeskonda tahan kindlasti tuua juurde julgust palliga mängus. Seejuures enda tugevusteks pean just rahulikkust palliga mängus ja füüsilisust- olen mitmekülgne mängija ja vajadusel võin võistkonda erinevatel positsioonidel aidata. Eesmärkideks on kindlasti teenida palju mänguaega ja olla resultatiivne ning kasulik kogu meeskonna jaoks. Vapruse puhul on varasemalt silma jäänud mitmed noored mängijad, kellega oleme võimelised kindlasti sammu edasi tegema. Samuti on väga hea mulje jätnud Pärnu fännid, keda on alati tribüünidel palju olnud ja loodetavasti jätkub see ka algaval hooajal. Kohtume staadionil!”