Pärnu JK Vaprus ja Coolbet kutsuvad tasuta heategevusmängule

Pärnu JK Vaprus ja Coolbet kutsuvad tasuta heategevusmängule

Reedel 15. septembril kell 19:30 Pärnu Rannastaadionil toimuva Premium liiga kohtumise Pärnu JK Vapruse ja Tallinna FC Levadia vahel kogutakse taas annetusi vähiravifondile “Kingitud elu”! Mängule sissepääs on tasuta ning lisaks oma meeskonna toetamisele toetad staadionile tulles ka vähihaigeid, sest iga kohale tulnud pealtvaataja kohta annetab meie peasponsor Coolbet vähiravifondile “Kingitud elu” pileti maksumuse 3€! Mida rohkem meid on tribüünil, seda suurem tuleb ka heategevuslik annetus.

Mängu poolajapausil toimub heategevuslik oksjon, kus on võimalik soetada pärnaka Sergei Zenjovi nimeline Eesti koondise võistlussärk, mis on allkirjastatud kõigi Eesti koondise mängijate poolt. Samuti pannakse oksjonil müüki Ragnar Klavani Liverpooli võistlussärk.

Coolbeti turundusjuht Ervin Järvlepp: koostöös vähiravifondi, Pärnu Vapruse ning abivalmis kodanikega õnnestus meil 13. mail koguda abivajajatele ligi 4000 eurot. Juba samal päeval teadsime, et kordame seda ettevõtmist ka sügisel. Iga kodaniku ja ettevõtte kohustus on aidata luua terviklikku ühiskonda ning olla abiks seal, kus abi ei pruugi paista. Mõnikord on võimalus olla toeks finantsiliselt, teinekord on abiks ka kohalolu. Just seetõttu ma kutsun üles kõiki tulema mängule sel reedel Pärnu Rannastaadionile, kus iga pealtvaataja pealt me tasume piletitulu vähiravifondile Kingitud Elu. Tulge kohale ning jagage elus olemise rõõmu. Aitäh!