Pärnu Vapruse uueks peatreeneriks saab Indrek Zelinski

Pärnu Vapruse uueks peatreeneriks saab Indrek Zelinski

Pärnust pärit endine koondislane alustab Vapruse peatreenerina 5. novembrist.

Pärnu Vapruse juhatuse esimees Jaak Roosson ütles: “Meil on väga hea meel, et Pärnu Vapruse esindusmeeskonna peatreeneriks saab suurte tippjalgpalli kogemustega pärnakas. Indrek oli meie esimene valik peatreeneri kohale ning hea meel tõdeda, et kohe esimesest kohtumisest alates oli selge, et ta on väga huvitatud sünnilinna jalgpalli arengusse panustamisest.”

Seda kinnitab ka Zelinski, kelle sõnul on suur au vedada oma sünnilinna jalgpalliklubi. “See on samas ka suur vastutus ja väljakutse. Ootan huviga kohtumist meeskonnaga ja treeningprotsessi algust.” lisas Zelinski.

Käesoleva hooaja jooksul on Vaprus keskendunud pigem tulevikule, viies oma esindusmeeskonnas läbi tugeva noorenduskuuri ja andes võimaluse üha noorematele mängumeestele. “Noortele on Premium liigas saadud kogemus olnud väga oluline ning hoolimata tulemustest ka siiski arendav,” ütles Roosson ning lisas: “Soovime tänada Marko Lelovit selle suure töö eest, mis ta kolme hooaja jooksul meeskonnaga tegi. Marko tõi meeskonda juurde professionaalset suhtumist ning viis esindusmeeskonna treeningtöö uuele tasemele.”

Uuelt peatreenerilt oodatakse Vapruse juhatuse esimehe sõnul seda, et ta paneks treeningtöösse kõik oma senised kogemused ja teadmised, mis annaksid meeskonnale uue hingamise ja süstiksid mängijaisse motivatsiooni.”
Kogemusi Pärnu Vapruse uuel peatreeneril jagub, sest lisaks sellele, et ta on mänginud nii Flora, Levadia kui ka välisklubide ridades; on tal seljataga 103 mängu Eesti koondise eest. Eesti eest on Zelinski löönud 27 väravat.

Indrek Zelinski (42): sündinud Pärnus, mängijakarjääri alustas Pärnu Tervises.

Pärnu JK Vaprusega sõlmis Zelinski 3-aastase lepingu.