Pärnu JK Vaprus esindusmeeskonnaga liitub kogenenud poolkaitsja Marek Kaljumäe

Pärnu JK Vaprus esindusmeeskonnaga liitub kogenenud poolkaitsja Marek Kaljumäe

Möödunud hooajal JK Tallinna Kalevi meeskonda esindanud Marek tegutseb poolkaitsja positsioonil, lõi 2020 Premium liiga hooajal kaasa 35 mängus, mängis 3150 minutit ning lõi 7 väravat. Varasemalt on Marek esindanud ka Tallinna FCI Levadia ja JK Narva Transi ning Soome kõrgliigas PS Kemi värve. Eesti meeste A-koondist on Marekil au olnud esindada 5. korral ning Eesti noortekoondiste erinevates vanuseklassides kogunes tema arvele 40 mängu ja 2 väravat.

Mareku mõtted algava hooaja eel: „Otsustasin Vapruse kasuks, sest neil oli konkreetne huvi minu vastu. Lisaks on Pärnu linn mõnus koht elamiseks. Jälgisin möödunud hooajal Esiliigat sellise pilguga, et kes tõuseb uueks hooajaks Premium liigasse. Algava hooaja eesmärk on Premium liigasse püsimajäämine. Loodan, et fänne tuleb staadionile palju, et meid toetada.“

Meeskond alustas 4. jaanuaril treeninguid järgnevas koosseisus: väravavahid Hendrik Vainu, Ahti Strati, Ott Nõmm, kaitsjad Georg Grahv, Ranet Ristikivi, Rasmus Ilves, Mirko Mardiste, Uku Kõrre, Magnus Villota, Raimond Tiidermann, poolkaitsjad Marek Kaljumäe, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Henri Hanson, Robin Limberg, Enrico Veensalu, Reno Mark, Mathias Villota, Toomas Pent, Ander Paabut, ründajad Kristen Saarts, Ronaldo Tiismaa ja Virgo Vallik.