Oskar Lepik ja Rasmus Ilves teenisid U18 koondisekutse

Oskar Lepik ja Rasmus Ilves teenisid U18 koondisekutse

Käesolev nädal tõi meeldiva üllatuse Vapruse esindusmeeskonna mängijatele Oskar Lepikule ja Rasmus Ilvesele, kuna U18 koondise peatreener Indrek Zelinski saatis neile kutse osalemaks 27. märtsil toimuval sõprusmängul Rakvere JK Tarva vastu.

Oskar Lepik: Kutse üle on hea meel, tõstab kindlasti natukene ka motivatsiooni, kuid siiski arenemisruumi on küll ja veel, nii füüsiliselt kui ka tehniliselt.
Rasmus Ilves: Arvan, et koondisesse kutset saada on ju alati kõigile väga meeldiv, ka minule. Olin väga õnnelik kui sain taas enda nime näha koondise kandidaatide nimekirjas, sest tean, et sealsetes trennides saab tunda väga korralikku taset, distsiplineeritust ja head kvaliteeti. See on järjekordne hea võimalus end proovile panna, end näidata teistele ja end analüüsida, kuhu tasemele oled jõudnud. Kuna seal treenid ju omavanuse parimatega, siis näed iga korraga, kus veel vaja juurde panna ja mis omadused sul on head. Nii saadki läbi teiste paremaks. Ka treenerid annavad palju tagasisidet, nõustavad ja suunavad edasi tegutsema, mis on omaette positiivne. Ootan seda väljakutset juba väga ja annan alati endast parima.