Esindusvõistkond alistas treeningmängus 5:2 Lihula JK

Esindusvõistkond alistas treeningmängus 5:2 Lihula JK

Pärnu Vapruse esindusmeeskond pidas maha järjekordse treeningmängu, kus kohtuti liigakaaslase Lihula JK võistkonnaga. Kogu kohtumist domineerinud Vapruse võistkond võttis kindla 5:2 võidu. Meie väravate autoriteks olid Eerik Kaupmees ja Roberto Aavamägi kumbki ühe ning Robyn Hallmere kolme tabamusega.

Treener Taavi Midenbritt: Meeskond tegi täna väga korraliku mängu. Juba enne mängu oli poistel selline õige emotisoon – just nagu mängupäeval olema peaks. Algusest peale saime mängu endale ja päris kindlalt domineerisime. Väga hea oli tänane mängupilt, kuna poisid täitsid täpselt ülesandeid, mida teha oli vaja. Selle mängu pealt on väga hea edasi minna uutele treeningutele.

Sander Kangur: Mängisime siis Lihula vastu, kes on ka liigas meie vastane. Saime suht kohe algusest peale mängu käima ning arvan, et domineerisime päris selgelt mängu. Vastaste esimene värav penaltist ehmatas meid, aga Robyn viigistas selle kohe minut hiljem. Enamik vigadest tuli lohakuse ja kiirustamise pealt. Isiklikult tegin mitu valet söötu, millega polnud üldse rahul. Kui need oleks ära jätnud, siis oleks seis rohkem meie kasuks jäänud. Samuti lasime pikka palli liiga palju ette, milleni ründaja ei jõudnud. Üldiselt peaksime sellise mängupildiga hakkama saama liigas, lihtsalt avanemisi ja vahelt sööte rohkem harjutama.