Jalgpalligalal tunnustati 2023 hooaja parimaid

You are currently viewing Jalgpalligalal tunnustati 2023 hooaja parimaid

Eile, 10. detsembril, Estonia kontserdisaalis toimunud pidulikul hooaega kokkuvõtval Jalgpalligala autasustati aasta parimaid.

Foto: Liisi Troska

Kõrgliiga parimad kodumängud toimuvad Pärnus!
Parimate valimisel märgati ja kiideti ka meie klubi tegemisi, kui Pärnus korraldatud meeskonna kodumängud, mis meelitasid kohale 11 949 poolehoidjat, andis aasta publikuklubi arvestuses teise koha. Peale selle üllatas esmakordselt välja pandud eriauhinnaga meid ProSecurity Partner, kes koostöös Eesti Jalgpalli Liiduga tunnustas mängukorralduse kvaliteedi tõusu eest tehtud pingutusi. Auhinna väljapanekul arvestati Premium liiga mängukorralduse hinnet, publikuhulka, piletitulu, järjepidevat tööd kogukonnaga, aga ka eriliste sündmuste korraldamist. Parimate kodumängude korralduse eest kaasnes auhind summas 2000 eurot!

Foto: Liisi Troska

Sümboolses koosseisus meie mees:
Meeste meistriliiga sümboolsesse kooseisu ehk 11 mängija rivistusse mahtus ka üks Vapruse pallur: keskväljamees Sander Kapper, kes kogus tänavu 34 mänguga kuus tabamust ja kuus väravasöötu. Auhinna teenis ka meistriliigas pallinud ühendnaiskond, kellele kuulus ausa mängu arvestuses teine koht.

Foto: Liisi Troska

Soovime tänada kõiki abilisi, koostööpartnereid ja toetajaid, kes on meile olnud abiks kodumängude ja ürituste korraldamisel, pealtvaatajaid, kes on leidnud tee staadionile ning võistkondi panuse eest 2023 hooaega! Täname ka märkamast ja tunnustamast, ProSecurity Partner & Eesti jalgpall!