Coolbeti ja Pärnu JK Vapruse koostöö jätkub!

You are currently viewing Coolbeti ja Pärnu JK Vapruse koostöö jätkub!

Coolbet on olnud Vapruse toetaja juba alates 2017. aastast ning see koostöö saab jätku ka 2024. aastal. Coolbeti logo jääb ehtima Vapruse esindusmeeskonna mängusärgi esikülge.

Pärnu JK Vapruse tegevjuht Karin Lipstuhl: „Coolbet on olnud Vapruse toetaja väga pikka aega ning mul on ääretult hea meel, et ühine koostöö jätkub ka sel aastal. Pikaajaline ja sujuv koostöö aitab meil ellu viia järgmisi edukaid samme klubi arengus.“

Coolbet on rahvusvaheline meelelahutusettevõte, mis on loodud selleks, et pakkuda ainulaadset mängijakogemust tipptasemel toodete ja erakordse klienditeeninduse kaudu. Ettevõte töötas välja ettevõttesisese rahvusvahelise platvormi ja kihlveokontori, mis on võitnud mitmeid auhindu. 2016. aastal Tallinnas käivitatud Coolbet omab Eesti, Rootsi ja Malta mängulitsentse ning on hiljuti sõlminud partnerlussuhte kohaliku litsentsiomanikuga Mehhikos. Coolbet pakub klientidele võimalust teha seaduslikke ja reguleeritud panuseid mitmes riigis Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Ladina-Ameerikas.

Kogu Vapruse klubipere tänab Coolbeti pika usalduse, kaasa elamise ja toetamise eest!