Heategevuslik mängupäev 2021

You are currently viewing Heategevuslik mängupäev 2021

Eilsel pärastlõunal kogunes Pärnu Rannastaadionile 524 heategijat, kui iga pealtvaataja eest annetas meie imeline peasponsor Coolbet 5€ Vähiravifondile Kingitud Elu- ühtekokku tähendas see 2620€!

A. Le Coq Premium liiga 20. voor tõotas tulla raske, kuna tabeli üheksandal real paiknenud Pärnu JK Vaprus võttis kodumurul vastu liiga kolmanda Paide Linnameeskonna. Avapoolaeg oli võitluslik, tasavägine ja verine, sest just mängu 8. minutil vajas meditsiinilist abi meie väravavaht Hendrik Vainu, kelle pea sai kokkupõrkes paidelasega vigastada. Kokkupõrkest tingitud paus kestis 6. minutit, kuid Vainu ajas end jalule ning oli väravasuul vapper. Esimene poolaeg lõppes 0:0 seisul.

Mängu poolajal autasustasime juulikuu silmapaistvaimaid noortreenijaid ning toimus heategevuslik oksjon. Auhinnaks annetajale oli ajalooline fotolõuend autogrammiga, kus Virgo Vallik tähistab oma Premium liiga debüütväravat 2018. aasta Eesti Meistri Nõmme Kalju vastu, mis osutub mängu lõpuvile kõlades meie klubi ajaloo esimeseks võiduks nimetatud vastase üle! Auhinna soetajaks, 160€ Vähiravifondile Kingitud Elu annetajaks, osutus Virgo esimene treener Jaanus Getreu!

Mängu teine poolaeg algas taaskord võitlustlikult, Hendrik Vainu oli pea ümber saanud uhke ja abistava peakatte ning mäng võis jätkuda. 56. minutil kõlasid tribüünil rõõmuhõisked, sest Anton Krutogolov viis kodumeeskonna 1:0 juhtima, kui lükkas terava palli Mihkel Aksalu näppude vahelt värava vasakusse alumisse nurka. Ühtasi tähendas kodumeeskonna värav 100€ lisaannetust Coolbeti poolt Vähiravifondile. Järgmised 14. minutit olid täis tulist kaasa elamist ja ergutamist, kuid 70. minutil vastas väravaga Paide. Sellise seisuga (1:1) erinevate vigastuspauside tõttu 104-minutiliseks kujunenud mäng ka lõppes.

Lõpuvile kõlades tunnistati ETV2 telemängu parimaks kodumeeskonna kapten Magnus Villota ning Coolbet ümardas annetussumma 3000€ suuruseks!

Täname siinkohal kõiki, kes eile Pärnu Rannastaadionile tulid, kehtivaid piiranguid takistuseks ei pidanud, aitasid viigipunkti võidumaiguliseks muuta ning üheskoos Coolbetiga Vähiravifondile Kingitud Elu üle 3000€ annetasid!