Esindusvõistkondade aprillikuu eelvaade

You are currently viewing Esindusvõistkondade aprillikuu eelvaade

Esindusvõistkondade aprillikuu on tegus- meeskonnal tuleb väljakule joosta seitsmel, naiskonnal aga neljal korral.

Märtsikuus tõid Premium liiga 3 kodumängu Pärnu Rehepapi kunstmurule 1158 jalgpallisõpra ning üheskoos tunnistati tugeva Paide ja Levadia paremust, ent pandi enda paremus maksma JK Tallinna Kalevi vastu. Enne viiendat vooru asume 10 võistkonna konkurentsis 8. kohal.

Meeskonna aprillikuu saab meie jaoks alguse aga homme, kui võõrsil minnakse vastamisi südika FC Kuressaarega. Mängu avavile kõlab kell 17.15 Kuressaare kunstmurustaadionil, ent kell 16.45 algab ka ülekanne ETV2 stuudiost.

Kaitsja Uku Kõrre mängu eel: “Võit sellest mängust võimaldaks selja taha jätta otsesed konkurendid ja siis hoogu edasi koguda. Kuressaare jaoks ei ole see mäng vähetähtsam ja pühapäeval näeme, kes suudab säilitada külmemat pead ja õnnestub paremini, et sellest mängust punktid endale võtta.”

Järgmised kohtumised aprillikuus jagunevad allolevalt:
Laupäev, 9.04, kell 17.00, JK Narva Trans, Narva Kalev-Fama staadion.
Teisipäev, 12.04, 20.00, Tartu JK Tammeka, Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak.
Laupäev, 16.04, kell 14.30, Tallinna FC Flora, Pärnu Rehepapi kunstmuruväljak.
Laupäev, 23.04, 14.30, Tallinna JK Legion, Sportland Arena.
Kolmapäev, 27.04, 19.30, Paide Linnameeskond, Paide kunstmuruväljak.
Laupäev, 30.04, 17.00, Nõmme Kalju FC, Pärnu Rannastaadion.

Pärnu JK Vapruse naiskonna hooaeg algas aga 31. märtsil, kui kodus võeti mõõtu valitseva meistri ja värske Superkarika omaniku, Tallinna FC Floraga. Pidime 82 toetaja ees tunnistama tugeva pealinna naiskonna paremust. Kaotusevalu leevendas aga asjaolu, et oma esimesed minutit kõrgliigas teenisid mitmed klubi kasvandikud. Vahetusest sekkusid mängu Liisa Ratas, Janne Roosme ja Arnika Ojala ja seda vaid 16-aastaselt.

Naiskonna aprillikuu saab alguse võõrsil, kui 16. aprillil, kell 12.30 kõlab avavile Viljandi kunstmuruväljakul, kus meid võõrustab JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond. Kodus mängib naiskond aga 20. aprillil, kui kell 19.00 võõrustame karikavõistluste veerandfinaalis JK Tallinna Kalevit. Karikavõistlustele järgneb meistriliiga kohtumine 24. aprillil, kell 20.00, Kaleviga Sportland Arenal ning aprillikuu lõpetame kodus 29. kuupäeval, kell 19.30, kui külla sõidab Põlva FC Lootose naiskond.

Kodumängude piletiinfo:
Hooajakaart 60€
Täispilet 5€
Sooduspilet (kuni 18-aastased, õpilased, üliõpilased) 2€
Vabapilet (pensionärid, kuni 12-aastased lapsed, Vapruse noormängijad, Ukraina passiga külastajad) TASUTA
Naiste kodumängud on pealtvaatajatele TASUTA

Võimalike muutustega kursis olemiseks tasub silm peal hoida meie sotsiaalmeedia kontodel ning Eesti Jalgpalliliidu kodulehel.

Kohtume staadionil, #pärnupärast!