Esiliiga B-s sai Linnameeskond järjekordse võidu

Esiliiga B-s sai Linnameeskond järjekordse võidu

Esiliiga B XXV vooru laupäevases mängus alistas FC Elva Legioni 4:1, kuid kuna kasutati disklafi all olnud mängijat, siis tulemus tühistati ja kirja läks -:1 Legionile.

Pühapäevane esimene mäng FC Flora III ja HÜJK Emmaste vahel lõppes 2:3 Emmaste kasuks. JK Sillamäe Kalev II ja Nõmme JK Kalju II tegid 1:1 viigi, Pärnu Linnameeskond suutis raskustega 2:0 alistada Tallinna JK Dünamo.

Viimases mängus võitis Tallinna FC Ararat TTÜ Kohtla-Järve JK Järvet 4:1.

Foto: FC Elva kodulehelt

Esiliiga B XXV vooru mängud:

24. augustil kell 14:00 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA – TALLINNA JK LEGION  -:1 (-:1)
ametlik protokoll
Väravad: 11. Andris Altsaar, 50. Meelis Allik, 63. Jürgen Kuresoo, 79. Paul-Feliks Frei – 45. Gleb Sinitsin
Hoiatused: 22. Martin Thomson, 51. Kaarel Tinn, 86. Paul-Feliks Frei – 16., 32. Gleb Šalavin, 42. Artjom Balahnitšjov, 57. Sergei Frolov
Eemaldamine: 32. Gleb Šalavin

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Mekk (63. 19-Aasmäe), 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 20-Allik (72. 10-Kiho), 11-Altsaar (60. 14-Frei), 18-Naaris, 9-Joandi, 8-Tinn.
Varus: 10-Kiho, 19-Aasmäe, 14-Frei.

TJK Legion: 97-M. Artjuhhov, 4-Balahnitšjov, 20-Reintal, 3-Tšendei, 10-Mikailov (87. 13-Ussov), 17-Andrejev, 16-Klimtšuk, 8-Šalavin, 9-Sinitsin, 14-Gornostajev (68. 12-Stefutin), 18-Sadovoi (19. 11-Frolov)
Varus: 12-Stefutin, 13-Ussov, 11-Frolov, 6-Passikuta.

Mänguolud: +17, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 227
Peakohtunik: Maikel Mikson
Abikohtunikud: Egerd  Pajustik, Siim Rinken
FC Elva võistkonnas osales diskvalifitseeritud duubelvõistkonna mängija Meelis Allik.

25. augustil kell 14:00 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC FLORA III – HÜJK EMMASTE  2:3 (2:2)
ametlik protokoll
Väravad: 13. Maikel Astur, 43. Freddy Karpov – 4., 34., 59. Reimo Oja
Hoiatused: –

FC Flora III: 12-Nurmik, 20-Wahl, 4-Piir, 3-Grauberg, 5-Holst, 11-Astur, 18-Nurmsaar, 9-Pärn, 19-Kruusalu (46. 2-Kuusmaa), 10-Karpov, 8-Kreitsberg.
Varus: 1-Tamm, 6-Eensoo, 2-Kuusmaa, 16-Räämet.

HÜJK: 39-Ventsel, 3-Pärt, 6-Vahtramäe, 33-Margusonov, 38-Reinson, 17-Prints (83. 14-Armas), 23-Lember, 30-Kaukvere, 7-Raamat, 19-Oja, 13-Kase.
Varus: 14-Armas.

Mänguolud: +19, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 49
Peakohtunik: Ainar Kuusk
Abikohtunikud: Rando Kesküla, Rauno Tutk

25. augustil kell 17:00 Sillamäe Kalevi kunstmurustaadion (Kesk 30, Sillamäe)
JK SILLAMÄE KALEV II – NÕMME JK KALJU II  1:1 (0:0)
ametlik protokoll
Väravad: 50. Raido Leokin – 55. Märten Kuusk
Hoiatused: 85. Raido Leokin – 90. Henrik Pürg

JK Sillamäe Kalev II: 35-Levizi, 23-Raido Leokin, 7-Rando Leokin, 18-Kolipov (46. 2-Cherkasov), 19-Ovtšinnikov, 17-Vihrov, 77-Mukhin, 22-Kolesnikov, 11-Novikov, 27-Aleksejev, 10-Torinava.
Varus: 2-Cherkasov.

JK Kalju II: 69-Aland, 3-Mägi, 2-Bianchi, 5-Ojamaa, 15-Kuusk, 88-Hadžanovic, 21-Reginato, 7-Listmann (71. 14-Pürg), 10-Tõkke (61. 22-Kai), 20-Kuber (82. 6-Liiva), 23-Kaldma (63. 8-Ainsalu).
Varus: 22-Kai, 17-Karumaa, 6-Liiva, 14-Pürg, 8-Ainsalu.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; kunstmuru heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Raul Koppelmaa
Abikohtunikud: Marger Pormann, Andrei Vorobjov

25. augustil kell 17:00 Pärnu Kalevi staadion (Ranna pst 2, Pärnu)
PÄRNU LINNAMEESKOND – TALLINNA JK DÜNAMO  2:0 (1:0)
ametlik protokoll
Väravad: 38. Tõnis Vihmoja, 90.+1. Kristen Saarts
Hoiatused: –

Pärnu LM: 22-Vabrit, 4-Sepp (85. 8-Kauniste), 18-Kitsel, 11-Mäeots, 2-Barinov, 13-Sabiin (62. 16-Lepik), 9-Pent (75. 6-Partsioja), 17-Midenbritt (63. 14-Velikopolje), 20-Vihmoja, 21-Issakov, 10-Saarts.
Varus: 16-Lepik, 6-Partsioja, 1-Vainu, 14-Velikopolje, 5-Oja, 8-Kauniste, 7-Lauter.

JK Dünamo: 1-Grents, 5-Božko, 3-Andrejev, 8-Gussev, 14-D. Židkov, 6-Polotnjanõi, 7-Kuzmin (77. 21-Tšistjakov), 13-Gribovski, 19-Gerassimov, 10-M. Židkov, 12-Guseinov (76. 2-Lefanov).
Varus: 2-Lefanov, 21-Tšistjakov, 11-Grigorenko.

Mänguolud: +21, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 91
Peakohtunik: Ago Kärtmann
Abikohtunikud: Reigo Teearu, Andrei Karhu

25. augustil kell 19:30 Sportland Arena (Asula 4c, Tallinn)
TALLINNA FC ARARAT TTÜ – KOHTLA-JÄRVE JK JÄRVE  4:1 (1:1)
ametlik protokoll
Väravad: 9., 56., 85. Andre Järva, 88. Andrei Antonov – 26. Alexey Berdyugin
Hoiatused: 63. Rainer Põld, 69. Andrei Savotškin – 61. Aleksei Tihhonov, 67. Kevin Kaivoja, 74. Aleksandr Panfilov

FC Ararat: 1-Pulkkinen, 27-Tukmatšov, 8-Arutjunjan, 11-Põld, 36-Savotškin, 18-Lahmanov, 14-Ivanov, 16-Antonov, 3-Sahokia (46. 17-Kuzmin), 7-Harutjunjan (81. 28-Sinivee), 2-Järva.
Varus: 28-Sinivee, 17-Kuzmin.

JK Järve: 1-Panfilov, 22-Vigovski, 18-Berdyugin, 8-Kaivoja, 30-Aksjonov, 27-Apet, 33-Hlobõstin (70. 25-Duda), 17-Ivanjušin, 42-Tihhonov, 2-Tsarjov, 13-Grauberg (78. 11-Gusev).
Varus: 25-Duda, 11-Gusev, 3-Škaleta.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 35
Peakohtunik: Tomi Rahula
Abikohtunikud: Tiit Kivisild, Roman Laidinen

Liiga tabel 25. augusti seisuga:
1 HÜJK Emmaste 25 16 3 6 51:24 51
2 Pärnu Linnameeskond 24 16 2 6 73:36 50
3 Nõmme JK Kalju II 23 15 3 5 48:24 48
4 JK Sillamäe Kalev II 25 13 8 4 54:31 47
5 Tallinna FC Ararat TTÜ 25 14 3 8 53:35 45
6 FC Elva 23 10 3 10 43:35 33
7 Tallinna JK Legion 25 9 5 11 41:46 32
8 Tallinna JK Dünamo 25 6 2 17 27:64 20
9 Tallinna FC Flora III 25 4 2 19 22:80 14
10 Kohtla-Järve JK Järve 24 2 3 19 16:53 9