17. detsembri pärastlõunal astub Vapruse esindusvõistkond väljakule Triobet Aastalõputurniiril

17. detsembri pärastlõunal astub Vapruse esindusvõistkond väljakule Triobet Aastalõputurniiril

Neljapäeval, 17. detsembril kell 15:00 algab Triobet Aastalõputurniiril III liiga 3. turniir, millest võtavad osa III liiga piirkondade 10.-12. koha võistkonnad ning IV liiga tsoonide võitjad.
16 meeskonda on jaotatud nelja alagruppi, mille võitjad pääsevad kell 21:00 algavatesse poolfinaalidesse.

A-alagrupp: Tartu Ülikool Fauna, Pärnu JK Poseidon Nirvaana, Tallinna FC Hell Hunt, Tallinna JK Piraaja II;
B-alagrupp: Saaremaa JK aameraaS, Tallinna FC Infonet III, Pärnu JK Vaprus, Tartu FC Bronx Wood;
C-alagrupp: Tallinna FC Olympic Olybet, Tallinna FC Eston Villa, Suure-Jaani United, JK Väätsa Vald;
D-alagrupp: Vastseliina FC Tannem, FC Tarvastu, Viimsi FC Igiliikur, FC Zenit Tallinn.

III liiga 3. turniiri ajakava (17. detsember):

15:00 Tartu Ülikool Fauna – Tallinna JK Piraaja II (A)
15:15 Pärnu JK Poseidon Nirvaana – Tallinna FC Hell Hunt (A)
15:30 Tallinna FC Olympic Olybet – JK Väätsa Vald (C)
15:45 Tallinna FC Eston Villa – Suure-Jaani United (C)
16:00 Tallinna JK Piraaja II – Tallinna FC Hell Hunt (A)
16:15 Tartu Ülikool Fauna – Pärnu JK Poseidon Nirvaana (A)
16:30 JK Väätsa Vald – Suure-Jaani United (C)
16:45 Tallinna FC Olympic Olybet – Tallinna FC Eston Villa (C)
17:00 Pärnu JK Poseidon Nirvaana – Tallinna JK Piraaja II (A)
17:15 Tallinna FC Hell Hunt – Tartu Ülikool Fauna (A)
17:30 Tallinna FC Eston Villa – JK Väätsa Vald (C)
17:45 Suure-Jaani United – Tallinna FC Olympic Olybet (C)
18:00 Saaremaa JK aameraaS – Tartu FC Bronx Wood (B)
18:15 Tallinna FC Infonet III – Pärnu JK Vaprus (B)
18:30 Vastseliina FC Tannem – FC Zenit Tallinn (D)
18:45 FC Tarvastu – Viimsi FC Igiliikur (D)
19:00 Tartu FC Bronx Wood – Pärnu JK Vaprus (B)
19:15 Saaremaa JK aameraaS – Tallinna FC Infonet III (B)
19:30 FC Zenit Tallinn – Viimsi FC Igiliikur (D)
19:45 Vastseliina FC Tannem – FC Tarvastu (D)
20:00 Tallinna FC Infonet III – Tartu FC Bronx Wood (B)
20:15 Pärnu JK Vaprus – Saaremaa JK aameraaS (B)
20:30 FC Tarvastu – FC Zenit Tallinn (D)
20:45 Viimsi FC Igiliikur – Vastseliina FC Tannem (D)
21:00 A1 – C1
21:15 B1 – D1
21:30 III-IV koha mäng
21:45 Finaal

Foto: EJL