linnameeskondPärnu JK Vapruse esindusvõistkond on klubi ajaloo jooksul väga palju muutunud. Eesmärgiks on esindada Pärnu jalgpalli Eesti Meeste Jalgpalliliigas.

Alustasime sisuliselt nullist ja aastatega olema liikunud nii üles kui alla poole. Sõpruskonnaga, kes nautis pallimängu kuni 2003 mängisid Pärnu JK Vapruse eest nn harrastussportlased, kes tegid seda väga hästi ning mängisid edukalt Eesti MV II liigas.

2003. aastal aga vahetus terve esindusvõistkond. Uued mängijad tulid endisest FC Pärnu Levadiast (toimus klubide ühinemine). Klubi eest vedajaks ja motivaatoriks oli Hr. Meelis Eelmäe, kes suutis luua professionaalse õhustiku ja suhtumise ning oli eeskujuks noortele jalgpalluritele.

Vapruse duubelmeeskonnaks loodi Pärnu Pataljoni Jalgpalliklubi. Oli ühendatud jalgpalli fanatism ja sõjaväeline kord. Eduka töö tulemusel ning treener Kalev Pajula juhtimisel tõusti Meistriliigasse.

2006. aasta möödus Vaprusele Meistriliigas tõusude ja mõõnadega ning lõppkokkuvõttes saavutati auväärne 7. koht ning edestati Lasnamäe FCAjaxit, Viljandi JK Tulevikku ja Valga FC Warriori.

2007. aasta lõpetas Vaprus Meistriliigas 8. kohal. 2008. aasta lõpetati 10-ndal positsioonil ning üleminekumängudejärgselt langeti Esiliigasse. 2009. aastal lõpetati Esiliiga hooaeg 7. kohaga. 2010 aasta esindati Pärnut Esiliigas.

2011 aasta  loobus klubi Esiliiga kohast ja jätka põhitegevusena noorte jalgpallurite õpetamise ja kasvatamisega.